Чергові успіхи нашої Яринки

2017 06 22 Views: 108


Маємо чудові новини від Яринки Гушпіт. Вона повернулась із чергової реабілітації, завдяки чому права ножка перестала вкорочуватись. Яринка почала набагато краще ходити. Тим більше, краще користується правою ручкою. Дитина почала робити те, про що мама навіть не думала в цей період: вона почала вчитися їзди на велосипеді, скаче на скакалці.

more

Артем Грицюк розпочав лікування новим препаратом

2017 06 21 Views: 282


Ми розповідали минулого разу, що у Артемка стався інсульт, який він ледь пережив. Та ще й в дитини рецидив. Лікарі призначили йому лікування новим препаратом. З 5 травня він приймав перший блок хімії в капсулах. Недавно хлопчик закінчив прийом другого блоку. Поки що не можемо сказати результатів лікування, адже треба робити КТ.

more

Pavlo Gumenyak will consult at another clinic

2017 06 20 Views: 112


Pavlo gets a little bit better comparing with his previous health condition. His pressure stabilized and it doesn’t decrease to very low. But his blood is still clots very bad and it causes small wound on his legs. Bile flow out from his foot and it caused severe intoxication of child’s body: it was necessary to inject droppers, because he couldn’t eat.

moreOur partners