top of page
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube

ПАТ "Укрнафта" долучилася до розвитку Дитячого містечка "Дім Ангела" на Прикарпатті



Найбільша нафтогазовидобувна компанія України ПАТ "Укрнафта" зробила вагомий внесок у розвиток Дитячого містечка "Дім Ангела" - центру реабілітації та відпочинку для дітей-сиріт та дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах.


За кошти компанії, а це 816 тис.грн., буде дооблаштовано спортивний майданчик протитравматичним покриттям та облаштовано спеціальним павільйоном відпочинково-реабілітаційний басейн, який захищатиме його від потрапляння у воду бруду, зберігатиме температуру води та дозволятиме використовувати басейн за несприятливих погодніх умов. Також компанія виділила кошти на укладання тротуарної плитки у місцях для відпочинку та розваг для дітей.


Команда БФ "Ти-Ангел" щиро вдячна керівництву ПАТ "Укрнафта" за таку вагому підтримку фонду, зокрема проєкту Дитяче містечко "Дім Ангела", у цей непростий для країни час. До слова, компанія з перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України, бере активну участь у допомозі Силам оборони України, чим декларує соціальну відповідальність бізнесу не словом, а ділом.


Ми пишаємося, що можемо продовжувати творити історію Дитячого містечка разом з "Укрнафтою".


Довідка. Дитяче містечко "Дім Ангела" - це сталий проєкт БФ "Ти-Ангел", що покликаний дарувати домашній затишок, любов та підтримку дітям, що опинилися у складних життєвих обставинах, дітям-сиротам. У нас діти мають можливість відпочити, оздоровитися, навчитися новому та відкрити для себе багато цікавого через різноманітні екскурсії та пізнавальні заходи. Вперше "Дім Ангела" прийняв дітей у липні 2022 р., з того часу у нас перебувало понад 250 дітей із соціальних закладів Прикарпаття з якими співпрацює БФ "Ти-Ангел".

51 перегляд0 коментарів

Comments


bottom of page