top of page
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube

У Домі Ангела завершився літній табір для дітей-сиріт


Дитяче містечко "Дім Ангела" відчинило свої двері для двадцяти п’яти дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей у складних життєвих обставинах.


Учасниками літнього табору, який тривав тиждень, стали хлопчики та дівчатка з Долинського обласного центру соціальної підтримки дітей та сімей "Теплий дім" та Міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що знаходиться у селі Мединя Галицької ТГПрограма літнього відпочинку була насиченою цікавими екскурсіями та розважальними заходами. Діти мали нагоду відвідати аквапарк у м. Львів, випробувати себе в ролі скелолазів у скельно-печерному комплексі "Скелі Довбуша", побували у кінотеатрі де переглянули новий 3-D мультфільм та відвідали майстер-клас із сучасного танцю у школі "Грація" Лариси Кордасевич. Пізнавальними стали екскурсії Карпатським трамвайчиком та монастирями Долинської територіальної громади.Впродовж усього відпочинку діти мали доступ до бібліотеки Дитячого містечка, яка налічує більше 300 україномовних дитячих книг, ігрової кімнати, спортивних тренажерів та ноутбуків.


Велику увагу команда фонду приділила організації харчування дітей. У щоденному раціоні були свіжі фрукти, овочі, соки, риба, м’ясо. Звичайно не обійшлося і без морозива, солодощів та веселих пікніків. Діти щасливі розїхалися по своїх закладах, а ми раді, що нам все вдалося.


Дякуємо нашим друзям за підтримку в організації літнього відпочинку для дітей позбавлених батьківської опіки та піклування, а саме: МБО БФ "Нова Україна", Ларисі Кордасевич (студія танцю "Грація"), Мар’яні Ружевич (ТОВ "Грін Тревел"), Роману Якимів (Кінотеатр "Чаплін"), адміністрації аквапарку "Пляж", команді Макдональдс.

34 перегляди0 коментарів

Comentarios


bottom of page