top of page
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube

Вам потрібна допомога?

Батьки, опікуни,

якщо ваша дитина потребує дороговартісного медичного чи реабілітаційного лікування і ви не можете самостійно впоратися з цією проблемою, наша команда зробить все можливе, щоб допомогти вашій дитині одужати!

БФ «Ти-Ангел» є незалежною, аполітичною та неконфесійною благодійною організацією. 
 
Ми надаємо безкоштовну допомогу дітям, які стали заручниками важкого захворювання чи опинилися в складних життєвих обставинах.

Щоб ми змогли вам допомогти, необхідна наступна інформація:

1

Ваш лист з описом ситуації. В цьому листі необхідно стисло розповісти про вашу дитину, її інтереси, захоплення, вподобання, мрії, за яких обставин вона захворіла тощо. Описати становище вашої сім’ї, фінансові проблеми, що виникли у зв’язку із захворюванням дитини. Вашого листа необхідно надіслати на електронну адресу Фонду - info@tyanhel.org.ua

2

Ксерокопія паспорту батьків (чи опікунів) дитини.

3

Ксерокопія ідентифікаційного номера батьків (чи опікунів) дитини.

4

Ксерокопія свідоцтва про народження дитини (паспорта).

5

Ксерокопія посвідчення про інвалідність (якщо є).

6

Довідка, медичні виписки з лікарні, які підтверджують ваше прохання.

7

Рецепт на препарати (розхідні матеріали) з чітко вказаною кількістю і дозуванням.

8

Фото дитини до і під час лікування. Фото необхідно надіслати на електронну адресу Фонду.

9

Заява на ім’я президента Фонду.

10

Згода на обробку персональних даних.

11

Договір про надання благодійної допомоги.

01

Application in the name of the president of the Foundation.

Пакет документів у папці на зав’язках необхідно подати до Фонду.

Однією із найважливіших умов нашої співпраці із батьками є отримання від останніх систематичної та правдивої інформації про перебіг лікування дитини, її стан здоров’я, самопочуття, актуальні потреби. Таку інформацію необхідно представляти 2 рази на місяць. У разі невиконання цієї умови Фонд припиняє надання допомоги дитині. 
 
Усі медикаменти, обладнання чи розхідні матеріали Фонд передає безкоштовно. Волонтерська праця і робота працівників фонду також не потребує оплати. 
 
Якщо будь-хто від імені Фонду пропонує вам платну допомогу чи продаж медикаментів зі знижкою – ця людина не може бути волонтером чи працівником БФ "Ти-Ангел". Про такі випадки просимо вас одразу повідомляти за тел. 099-419-59-84
 
Фото волонтерів нашого Фонду ви можете побачити на сторінці нашого сайту в Інтернеті.
 
Рішення про надання допомоги приймається адміністрацією Фонду, воно не обговорюється і не коментується. Фонд має право відмовити у наданні допомоги без пояснення причин. Допомога надається лише при наявності відповідних документів.
 
Шановні батьки! Звертаємо вашу увагу і на те, що вся команда БФ «Ти-Ангел» працює безкоштовно, не отримуючи жодної фінансової винагороди за свої старання, вільний час, потрачений на пошуки шляхів допомоги вашій дитині. Велике прохання ставитися з розумінням до всього, що вам може не подобатися. 
 
У випадку зневажливого ставлення до адміністрації Фонду та волонтерів, Фонд вправі відмовити вам в подальшій допомозі.
 
Ми запрошуємо вас разом із нами допомогти вашій дитині. Тільки спільними зусиллями ми зможемо витягнути вашу кровинку з тенет важкої недуги.
 
Перемога обов’язково буде за нами!
 

Звертаємо Вашу увагу на те, що Благодійний фонд "Ти-АНГЕЛ" є організацією обласного значення та поширює свою діяльність виключно в межах Івано-Франківської області. Фонд надає допомогу дітям віком до 18 років.

bottom of page