top of page
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube

Міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей в Івано-Франківській області


Керівник

Остапчук Оксана Богданівна

Юридична адреса

с. Мединя, Галицький район, Івано-Франківська обл., вул. Чорновола 104

Рік заснування

2009

Контактний телефон, e-mail

+38097 913 77 53, mzsprd@ukr.net

Договір про співпрацю

Загальна інформація про заклад

Міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей в Івано-Франківській області знаходиться у невеликому селі Мединя Галицького району. У центрі перебувають 30 діток, які опинилися в складних життєвих обставинах, зокрема, діти позбавлені батьківської опіки і піклування.


Тут дітям надають соціальну, психологічну та медичну допомогу. Також їх навчають за всіма педагогічними вимогами.


Мединський соцзаклад має першочергові потреби – засоби гігієни, миючі засоби, медикаменти. У їхній їдальні бракує столів та стільців: малеча має тіснитися або їсти по черзі. Ще у закладі мріють про ігровий майданчик та спортзал. Дітям вони є дуже необхідними.


«Для нашого закладу дуже важливо знати, що у вирішенні щоденних проблем ми не одинокі, що є люди, які у важку хвилину можуть підставити дружнє плече», - говорить директор МЦСПРД Оксана Остапчук.

Дуже мало хто з цих діток відпочивав у справжньому таборі, мав цікаві екскурсії до визначних місць України. БФ «Ти-Ангел» зміг би організувати їм незабутні враження, але для цього просимо вашої підтримки – разом ми зможемо зробити більше.130 переглядів0 коментарів

תגובות


bottom of page