Ви їм допомогли

Іван Михайлів

2013 04 04 Переглядів: 3941


 


21.06.2003 р.н. Діагноз - Еозинофільна гранульома


 

 

Дев’ятирічний Іванко – активний життєрадісний хлопчик, який зростав на радість мамі і тішив усю родину. Але після різдвяних свят до них підкралася страшна біда. У Іванка раптово почала боліти нога. Причому, на біль він скаржився тільки вночі. Мама від такого дивного болю звернулася до лікарні. Після здачі численних аналізів у хлопчика виявили тяжку хворобу – саркому. Усі були просто в шоковому стані, адже ніхто навіть не підозрював такий діагноз. 

 

В лютому місяці Іванко з мамою потрапили в Івано-Франківську обласну дитячу лікарню. Для обстеження і встановлення точного діагнозу їх направили до Києва. Там хлопчика прооперували і видалили пухлину, що заховалася у сідничній кістці. Після операції в Івана посилились частинні болі у хребті. Чергове звернення до лікарів виявило ще одну пухлину. Мама з сином знову поїхали до Києва для операційної терапії. Зараз вони перебувають в обласному онко-гематологічному відділенні і проходять хіміотерапію. Всього дитині потрібно пройти 6 блоків, а коштів не вистачає.

 

Ми надіємось, що на біду хлопчика відгукнуться небайдужі люди, які  допоможуть в цій нелегкій ситуації. Іванко ще маленький, йому багато в житті треба досягти. Тож просимо усіх підтримати родину хлопця і подарувати дитині здорове майбутнє.