Ви їм допомогли

Подивіться на цих дітей. Якщо б не Ваша увага, більшість з них вже не були б серед живих. Отже, це сторінка великих досягнень. Завдяки Вам та багатьом чуйним людям, ці діти повернулися до нормального життя!Важливо розуміти, що навіть найменша допомога здатна змінити життя цілої родини. Батьки дітей щиро вдячні кожному, хто залишився небайдужим до їх страшного горя, та навіть в ці сутужні часи незримо був поруч.

Горбач Денис

2020 11 11 Переглядів: 321


Денисові 15 років. З раннього дитинства юнакові було встановлено діагноз ДЦП. Через вроджені зміни стегнових суглобів лікування давало малий результат. Він зовсім не ходить і самостійно не стоїть на ногах. Це захворювання обмежує Дениса у повноцінному житті, а звичайні щоденні речі для нього це – непросто. Дитині необхідно систематично проходити курси реабілітаційного лікування, але доходів у сім’ї не вистачає на дороговартісне лікування.

детальніше

Дем’ян Пухальський

2020 01 28 Переглядів: 1291


Коли Дем'яну виповнився рік, йому поставили невтішний діагноз — ДЦП. Дитина не може ходити, погано працює права рука. Дем'янчик пройшов дороговартісну реабілітацію у Трускавці. Результати були дуже хороші. Зараз йому необхідно потрапити у Вінницю, клініку ''Евіма-Мед'' на операцію, яка допомогла б Дем'яну стати на ноги. Вартість самої операції 27 000 гривень.

детальніше

Котула Святослав

2017 11 15 Переглядів: 1254


Ця історія про те, коли на cвіт приходить двійня, здавалось би, подвійна радість, але перша дитина здорова, а у другої – ряд тяжких захворювань. Святослав – другий із двійні. І в нього – ДЦП. Святославчик не ходить, хоча дуже хоче побігати з братиком, тим більше, що брат його постійно кличе поганяти м'яча.

детальніше

Павлишин Данило

2017 10 08 Переглядів: 2770


Данило був дуже енергійним та радісним хлопчиком. Він дуже добре вчився, грав на саксофоні, полюбляв спорт. У вересні 2017 р. лікарі встановили діагноз – хвороба Крона. Данилкові призначили дороговартісне та тривале лікування. Мама хлопця вже 9 років розлучена з чоловіком та виховує сама двох дітей.

детальніше

Петришин Сергій (завершив основне лікування)

2017 09 30 Переглядів: 2953


Остеогенез – це коли кісточки ламаються на рівному місці. За свої 9 років Сергійко переніс понад 50 переломів: сперся на лікоть – перелом руки, зняв шкарпетку чи легенько уперся на другу ножку – перелом стегна. Повні очі сліз, страшенний біль – усе це дитина переживає ледь не кожного місяця.

детальніше

 1 2 3 >  Last ›
сторінка 1 з 17 сторінок