Наші проекти

Спочатку діяльність нашого фонду була спрямована лише на збір коштів та допомогу онкохворим дітям. Потім ми вирішили звернути увагу також на дітей-сиріт, та вихованців дитячих будинків.
З часом стало зрозуміло, що для повноцінної допомоги недостатньо лише грошей, потрібні добрі люди, які готові передати дітям частинку себе.
Існує багато засобів допомогти, достатньо лише бажання!

Ми запрошуємо в свою команду:
— Дизайнера (виготовлення банерів, макетів для поліграфії і зовнішньої реклами);
— Web-спеціаліста для обслуговування сайту;
— Психолога у відділення дитячої гематології;
— Журналіста для інформаційної роботи та роботи з ЗМІ;
— Представників фонду у відділенні та до дитячих будинках;
— Водіїв із власним легковим, грузовим, пасажирським транспортом;
— Перекладачів англійської, німецької мови;
— Розповсюджувачів листівок тощо;
— Волонтерів для роботи з дітьми у відділення та дитячих будинках;
— Всіх небайдужих, хто хоче творити добро, але не знає як.

Приєднуйтесь до нас!

Апітерапія для дітей-сиріт

2020 11 05 Переглядів: 203


Апітерапія - один із недорогих та ефективних заходів по комплексному відновленню здоров’я, як у дітей так і дорослих. Клінічні дослідження вказують на те, що навіть декілька годин апітерарії, здатні розкрити весь потенціал імунної системи організму та створити належні умови до самовідновлення усіх людських органів. Ця терапія покращує роботу мозку, покращує зір та сон, зміцнює і стимулює імунітет.

детальніше

Різдво разом (ПОСТІЙНО ДІЮЧИЙ)

2019 10 29 Переглядів: 1001


Різдво Христове – одне з найважливіших родинних свят у році, що має багатовікові традиції. Та є діти, обмежені батьківською турботою, які не мають рідної домівки та надійного дорослого плеча поряд. БФ "Ти-Ангел" традиційно подарує дітям соціальних закладів казку, за добрим звичаєм провівши з ними незабутні три дні Різдвяних свят.

детальніше

“Дім Ангела” - унікальний центр для дітей у Карпатах

2019 04 24 Переглядів: 3196


«Дім Ангела» — це майбутні 270 квадратних метрів затишку в горах, в екологічно чистому регіоні. Одночасно тут зможе перебувати до 25 дітей (сироти, діти з кризових сімей, проблемні підлітки і діти «вулиці», діти, які перемогли онкологію, хворіють на серцево-судинні захворювання та хвороби опорно-рухового апарату й інші). Для початку забиратимемо їх на вихідні, канікули, будемо організовувати зимові та літні табори.

детальніше

Зимові канікули для сиріт (ПОСТІЙНО ДІЮЧИЙ)

2018 09 13 Переглядів: 723


Зима – це пора року, яка по-своєму причаровує та готує багато позитивних емоцій для кожного із нас. Саме зимою ми зустрічаємося із всією родиною біля теплого каміна, святкуючи зворушливе свято Різдва. Зимою ми з нетерпінням чекаємо на подарунки від Святого Миколая, Діда Мороза. Зима – це радість, казка, нові мрії та бажання. Чи не так?

детальніше

Незабутні канікули (ПОСТІЙНО ДІЮЧИЙ)

2017 04 07 Переглядів: 1419


"Відпустка", "канікули", "літо" – це прості і водночас зрозумілі слова, які викликають усмішку та позитивні емоції у кожної людини, незалежно від віку чи виду зайнятості. На жаль, у наших друзів такі емоції відсутні, бо більшість із них вже давно не знає, що таке відпочинок, літні канікули, прогулянки на природі. Кожен їх день – це суцільна сіра буденність за міцною огорожею державного закладу.

детальніше

Навчимо сиріт самостійності (РЕАЛІЗОВАНО)

2017 04 07 Переглядів: 870


Більшості із нас неймовірно пощастило у дитинстві, адже поряд завжди були люди, які допомагали засвоювати нові навички, навчали та давали практичні рекомендації, які допомагали нам дорослішати, розвиватися і тим самим готували до дорослого життя. Безумовно, це наші батьки. Сьогодні ми хочемо презентувати вам дуже практичний проект.

детальніше

Ігровий майданчик – крок до здійснення дитячих мрій (РЕАЛІЗОВАНО)

2016 05 02 Переглядів: 3929


В Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні (ІФОДКЛ) проходять лікування дітлахи із всієї області, а на прийом до медиків поліклінічного відділення щоденно звертається близько 250 дітей. Активний спосіб життя сприяє підтриманню здоров’я дитини. Заняття спортом та прогулянки на свіжому повітрі стимулюють обмін речовин та насичують мозок киснем.

детальніше

Школа Янголяти (ПОСТІЙНО ДІЮЧИЙ)

2016 04 18 Переглядів: 1803


Мета проекту - надання освітніх послуг з неформальної освіти шляхом проведення тренінгів, семінарів, майстер-класів для «дітей групи ризику», дітей-сиріт, соціальних сиріт, дітей з кризових сімей, дітей «вулиці», проблемних підлітків, дітей які мають проблеми із законом. Актуальність проекту полягає у вирішенні освітніх і культурних потреб дітей.

детальніше

Якісна та доступна медицина для дітей (РЕАЛІЗОВАНО)

2016 04 15 Переглядів: 1273


Значення аналізу крові грає велику роль при діагностуванні хвороби, тому якісне обладнання у медичному закладі може врятувати життя дітей. Зараз нам критично необхідно придбати аналізатор концентрації електролітів крові для проведення лабораторних досліджень маленьким пацієнтам лікарні.

детальніше

Хворим сиріткам потрібна реабілітація (РЕАЛІЗОВАНО)

2016 02 07 Переглядів: 1709


Насолоджуватись кожним рухом свого тіла, відчувати, як напружуються ноги у туриста, що підіймається на нову вершину, як плавно рухаються руки у музиканта, як впевнено крокує по дорозі паломник... Чи задумувались ви коли-небудь над цим? Мабуть, ні. Про таку можливість мріють тільки ті, хто не може відчути цього особисто. Зокрема, люди, хворі на ДЦП.

детальніше

 1 2 3 >  Last ›
сторінка 1 з 4 сторінок