Новини

Волонтери БФ “Ти-Ангел” організувалися, щоб провести масштабне прибирання

2021 01 24 Переглядів: 537


 
Цієї суботи у Дитячому містечку "Дім Ангела" було велелюдно та гамірно. Із самого ранку тут зібралися волонтери БФ "Ти-Ангел", щоб очистити територію від хмизу, заростів дикої ожини, кущів, побутового сміття та інших відходів, які залишилися на ділянці після її зачистки, встановлення електроопор та буріння водяної свердловини. Сонячна та тепла погода сприяла проведенню цих робіт. Працювали усі - дорослі та діти. Кожної години ми спостерігали за тим, як змінюється наше містечко, як воно стає охайнішим та привабливішим. Це дуже тішило усіх учасників "суботника", адже кожен бачив результат своєї наполегливої та самовідданої праці.
 
 
Свою роботу волонтери поєднували із відпочинком. Свіже повітря, легенький вітерець, промені сонця піднімали настрій та дарували хороші емоції. Усі раділи та насолоджувалися позитивною енергетикою цієї місцини. Опісля смачного пікніка та гарячого чаю бажаючі відвідали місцевість де проводилися розкопки монастиря, який у давнину тут функціонував (1570 рік). Місце археологічних досліджень розташоване у кількох метрах від містечка "Дім Ангела" та має неабиякий туристичний потенціал.
 
 
 
Трішки втомлені, але з піднесеним настроєм волонтери фонду покинули містечко, але пообіцяли один-одному знову повернутися сюди, щоб продовжити роботи. Тепер чекаємо сприятливої, теплої погоди та очікуємо у містечку ще більшої кількості представників нашої волонтерської родини.
 
Нагадаємо, що початок будівельних робіт запланований на третю декаду лютого 2021 року. "Дім Ангела" — це майбутні 270 квадратних метрів затишку в горах, в екологічно чистому регіоні. Одночасно тут зможе перебувати до 25 дітей. Нашими гостями будуть діти-сироти, підлітки з кризових сімей і діти «вулиці». Дітлахи, які перемогли онкологію, хворіють на серцево-судинні захворювання та хвороби опорно-рухового апарату. Для початку забиратимемо їх на вихідні, канікули, будемо організовувати зимові та літні табори. Хочемо запровадити багато реабілітаційних послуг, в тому числі іпотеріпію, каністерапію, апітерапію, мистецькі та ігрові програми, залучатимемо психологів, досвідчених тренерів та педагогів.
 
Попереду ще багато роботи, тому просимо вашої всебічної підтримки, друзі.