Новини

В селі Гута відбувся дитячий табір «Янголятко-2021»

2021 07 15 Переглядів: 297


 
Благодійний фонд «Ти-Ангел» щоліта організовує тижневий відпочинок для дітей-сиріт. Цього разу учасниками табору «Янголятко» були діти з Міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації села Мединя Івано-Франківського району. 
 
Діти впродовж тижня відпочивали на території резиденції Президента України «Синьогора» у селі Гута, що на Богородчанщині. Кожен ранок вони починали з руханки та мали чотириразове харчування. За цей короткий час дітлахи ходили у гори, відвідали водоспад Малий Кузьминець в Старій Гуті та Манявський водоспад. Також наші янголята побували у Буковелі, покупалися у басейнах, джакузі, саунах, чанах… А ще поринули в чудовий світ динозаврів у «Динопарку», були в «Перевернутій хаті» та досхочу нагулялися на «Полонині «Перці». 
 
 
 
 
 
Благодійний фонд «Ти-Ангел» приділяє велику увагу духовному розвитку дітей. Тому учасники табору побували у Манявському Скиті, а 7 липня на свято Івана Хрестителя малята ходили до церкви Святих Петра і Павла у селі Гута. 
 
 
Також були науково-просвітницькі заходи. Дітям з с. Мединя показували, як змайструвати шпаківню, розповідали про біорізноманіття, про історію села Гута, учасники табору малювали краєвиди села, в якому живуть, а також прибирали від сміття територію озера в селі Гута. Ці заходи проходили в рамках проекту Carpathian Forest Schools.
 
 
Ще багато емоцій дала екскурсія на закриту територію дачі Президента України – діти побачили шикарний будинок, колибу, ставки, тенісні корти та багато іншого. Крім того, вони побували на найвищому аеродромі України в селі Луквиця, який заснував авіатор Степан Красілич. Діти плавали на човнах, допомагали парапланеристу складати парашут, а літак спеціально робив у повітрі для дітей різні трюки. 
 
Приємним спогадом залишиться святкування Івана Купала, яке організували для нас працівники резиденції «Синьогора». Дітей спеціально розважав відомий гурт «Синьогора», дітям смажили сардельки, а потім організували круту вечірку у дискобарі. 
 
Відпочинок видався дуже цікавим та емоційним. Ми маємо дуже багато людей, яким хочеться від усього серця подякувати. Висловлюємо вдячність генеральному директору резиденції «Синьогора» Михайлу Кучеру, завідувачці готелю Анні Яковлюк, фітнес-тренеру Людмилі Гавриш, музиканту Святославу Клімківу, всім кухарям та адміністраторам резиденції – ви доклали величезних зусиль для того, щоб наш табір пройшов пречудово! 
 
«Усе було пречудово! Наші янголята не хотіли їхати з цієї мальовничої місцини! Тому розглядаємо варіант ще раз приїхати у Синьогору! У селі Гошів ми будуємо власний будиночок, де також відпочиватимуть діти. Каркас уже зібраний, тому, якщо нам вдасться швидко зібрати кошти, то наступного року вже відпочиватимемо з дітками у власному домі – «Домі Ангела», - підкреслив директор БФ «Ти-Ангел» Віталій Сабан.