Новини

У Цюриху залучали кошти для будівництва Дому Ангела

2019 07 03 Переглядів: 1516


 
У суботу 29 червня волонтери швейцарської громадської організації "Ukrainischer Verein Zentral und Ostschweiz" провели благочинний івент під назвою "Ukrainisches Essen!".
 
Захід проводився з метою популяризації української культури та звичаїв. Під час дійства волонтери частували гостей стравами української національної кухні, а за гарний настрій та позитивні емоції відповідали волонтери-музики зі Львова.
 
"Ми отримали тільки позитивні відгуки від відвідувачів, і що мені дуже важливо - від волонтерів" - розповідає Дарина Процюк, одна із організаторів благодійного заходу.
 
 
 
 
Під час святкового дійства швейцарцям презентували діяльність БФ "Ти-Ангел", розповідали про реалізовані та діючі проекти фонду. Зокрема особливу увагу було приділено проекту "Дім Ангела" - дитячому містечку у Карпатах в якому відпочиватимуть та оздоровлюватимуться діти соціальних категорій.
 
Усі бажаючі мали можливість зробити благодійний внесок у спеціяльно облаштовані бокси. У підсумку волонтерам "Ukrainischer Verein Zentral und Ostschweiz" вдалося зібрати 1 500 франків.
 
Наступну масштабну благодійну подію волонтери із Цюриха планують провести у березні 2020 року.
 
Нагадаємо, що це вже другий благодійних івент, який швейцарці проводять у підтримку українських дітей, зокрема підопічних БФ "Ти-Ангел". Минулого року місцеві жителі радо відреагували на благодійний захід та пожертвували на допомогу дітям 3 000 франків. 1 500 франків передали на рахунок БФ «Ти-Ангел», а іншу частину суми було перераховано благочинній організації, яка працює на сході України.
 
Команда БФ "Ти-Ангел" висловлює щиру подяку волонтерам "Ukrainischer Verein Zentral und Ostschweiz" за проведений захід та за підтримку проектів фонду. Ваша допомога є надзвичайно важливою для нас!