Новини

У Мединському соціальному центрі для дітей відкрито комп’ютерний клас

2021 03 05 Переглядів: 288


 
Благодійний фонд «Ти-Ангел» відкрив у Міжрегіональному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, що в селі Мединя, навчальний клас, оснащений сучасною комп’ютерною технікою. Тут облаштовано п’ять комфортних робочих місць, за якими діти зможуть здобувати навики комп’ютерної грамотності, що неодмінно їм пригодяться у самостійному житті.
 
Придбано також сучасний багатофункціональний пристрій, на якому діти зможуть роздруковувати, сканувати та копіювати файли, зроблено капітальний ремонт приміщення і закуплено нові меблі.
 
 
Це вже третій комп’ютерний клас, який оснащує команда та помічники БФ "Ти-Ангел" для дітей-сиріт, соціальних сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Загальний бюджет проєкту – 90 тис. грн. 
 
Цей проєкт став можливим завдяки підтримці наших партнерів, компанії Re Fashion Distribution Limited, з Ірландії, які охоче підтримали задум волонтерів благодійного фонду та сприяли в його реалізації. Оснащені комп’ютерні класи дуже важливі для дітей, особливо під час періоду карантину. Тепер учні матимуть змогу навчатися, розвиватися, та, навіть, гратися.
 
Довідково. МЦСПРД знаходиться у невеликому селі Мединя, що у Галицькому районі. У центрі перебувають 30 діток, які опинилися в складних життєвих обставинах, зокрема, діти позбавлені батьківської опіки і піклування. Тут дітям надають соціальну, психологічну та медичну допомогу. Також їх навчають за всіма педагогічними вимогами.