Новини

БФ ‘’Ти-Ангел’’ відвіз дітей з Долинського дитбудинку на екскурсію до Львова

2021 08 24 Переглядів: 189


 
Діти з Долинського обласного центру соціальної підтримки дітей та сімей “Теплий дім" разом із волонтерами фонду ''Ти-Ангел" відвідали місто Львів.
 
Екскурсійну поїздку здійснили у День Державного Прапора України. Ох і насиченим видався день! Малята відпочили у найбільшому аквапарку Західної України "Пляж". Там досхочу накупалися у теплих басейнах та накаталися на різноманітних водних гірках. Також діти відвідали Музей народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького (Шевченківський гай). Їм провели цікаву екскурсію, показали приміщення школи, якій вже понад 200 років, старовинні церкви, хати, в яких проживали наші пращури та які мають велику історичну цінність. Прогулянка видалась досить довгою, адже площа музею — 40 гектарів. Тож різноманітних експонатів тут надзвичайно багато. 
 
 
 
 
 
У Львові цілий день дощило. Тому нагоди відвідати інші заплановані місця під час мандрівки до міста Лева не було. Діти поласували смачною львівською піцою та вирушили додому в Долину. Але попередньо розгорнули національний символ нашої держави — прапор. Відрадно, що наші підопічні знають і шанують державні символи України! 
 
 
Вихованці ''Теплого дому" залишилися щасливими, адже позитивні емоції вони отримали у повній мірі. Саме такою була мета наших волонтерів під час мандрівки до Львова — зробити дітей щасливими!