Новини

Наші друзі не покинуть “Теплого дому”

2021 04 02 Переглядів: 192


 
Рішення Івано-Франківської обласної ради про ліквідацію обласного центру соціальної підтримки дітей та сімей “Теплий дім” буде скасовано. Такою є позиція та рекомендація тимчасової слідчої комісії (ТСК) Верховної Ради України з рослідування порушення прав дітей, яка цими днями провела виїзне засідання на Прикарпатті.
 
Члени комісії зафіксували грубі порушення прав дітей. 2 квітня 2021 р. після засідання ТСК в облдержадміністрації, голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук підписав розпорядження "Про недопущення ліквідації закладу "Теплий дім". Головою ініційовано проведення службового розслідування, щоб з’ясувати, хто та з яких обставин готував рішення про ліквідацію "Теплого дому" та переведення його вихованців до закладів значно нижчого рівня якості надання соціальних послуг та догляду.
 
"Зараз найважливіше - інтереси дітей. Тому ми терміново готуємо проєкт рішення про зупинку ліквідації «Теплого дому» та подаємо його обласній раді. Також будемо вирішувати питання про належне фінансування закладу в цьому році" - зазначив Андрій Бойчук.
 
Команда БФ "Ти-Ангел" висловлює подяку усім причетним до відстоювання інтересів та прав дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Завдяки вашій небайдужості і підтримці Долинський обласний центр соціальної підтримки дітей та сімей “Теплий дім" продовжить опікуватися дітьми і належним чином готуватиме їх до дорослого, самостійного життя.
 
Правда є. За неї варто боротися!