Новини

Надійка Лабачук — у літню пору стан шкіри погіршився

2021 07 19 Переглядів: 122


 
Загальний розвиток Надійки Лабачук добрий. Але найбільшою проблемою залишається стан шкіри, який погіршився в літню пору. Шкіра стала вразливіша, особливо на уражених ділянках (ніжки і ручки). Надія намагається робити перші кроки, тому шкіра на ніжках завжди травмується. 
 
Маляті вже виповнилось 9 місяців. За цей час дівчинка дуже змінилася. Глибокі післяродові рани загоїлися, щоденні перев’язки стали менш болісними і дівчинка почала більше посміхатись. Недавно Надійка вимовила перше слово «мама». Дуже любить слухати дитячі пісні, намагається підспівувати і танцювати. А ще кожен день розглядає ілюстровані книжки, любить прогулянки лісом. Захоплено слухає розповіді про тваринок.
  
Лікувальне харчування забезпечує більшу щільність шкіри, прискорює загоєння ран. Тому Надійці щодня необхідно його приймати. Спеціалізоване харчування є далеко не здешевих, а ще з кожним місяцем його добова норма збільшується, адже дитинка росте. Нагадаємо, у Надійки рідкісне генетичне захворювання, яке трапляється раз на 50 тисяч — бульозний епідермоліз.