Новини

Микола Кіщук – лікування дає результати

2015 08 06 Переглядів: 1303


 
 
Микола Кіщук уже пройшов шість блоків хіміотерапії. Зараз йому роблять промивку. Стан поки що стабільний, але, як і після кожної попередньої хімії, слід очікувати ускладнень. Попереднього разу Колі 5 разів вливали плазму, навіть доводилось шукати донорів. Турбувала дуже висока температура та стоматит, який заважав хлопчику нормально харчуватися. Дитина зовсім нічого не їла, дуже схудла, рівень показників аналізів значно знизився, однак, дякувати Богу, його стан покращився. Хіміопрепарати роблять свою справу – пухлина помалу зникає.
 
Однак, зупинятися на досягнутому не можна аби не розвинувся рецидив. Миколці залишилось пройти ще три блоки хіміотерапії. Потрібні кошти, тому мати Колі просить щиро усіх небайдужих людей допомоги у подальшому лікуванні дитини.
 
 
Нагадаємо, що Коля із багатодітної сім'ї. Він – восьмий, наймолодший, найулюбленіший і найпроблемніший. У нього рак очного яблука. Зараз Коля перебуває на лікуванні в Івано-Франківській ОДКЛ. Грошей на лікування зовсім немає. Батько підробляє, але на лікування дитини цього не вистачає.