Новини

Ганебне рішення про ліквідацію “Теплого дому” скасовано

2021 04 23 Переглядів: 241


 
Завершуємо робочий тиждень надприємними новинами!
 
"Теплий дім" врятовано. Сьогодні, 23 квітня під час сесії Івано-Франківської обласної ради було проголосовано за проєкт-рішення про скасування рішення № 87-4/2021 від 19 лютого про ліквідацію Долинського обласного центру соціальної підтримки дітей та сімей "Теплий дім". За нього проголосували 77 депутатів.
 
Голова ОДА Андрій Бойчук повідомив, що відкрито дисциплінарне провадження стосовно колишнього керівника служби у справах дітей Івана Ковалика. Розслідування досі триває.
 
"Так буває, що люди не залізні, іноді роблять помилки. Виявляють причини та умови такого проступку. Хтось говорив про передачу в громаду, а хтось написав рішення про ліквідацію. Були наслідки – семеро дітей відправили туди, куди не мали, розлучили братів. Але соціальна справедливість була відновлена", – сказав Андрій Бойчук.
 
Олександр Сич, голова облдержадміністрації, вибачився перед депутатським корпусом за те рішення, яке їм довелося ухвалити 19-го лютого, та зазначив, що депутати невинні у прийнятті цього рішення.
 
Команда БФ "Ти-Ангел" висловлює щиру подяку однодумцям, друзям, партнерам, колегам та всім хто був причетним до боротьби за "Теплий дім", а найголовніше за права та інтереси дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування!
 
Справедливість є, і за неї варто боротися!
 
Єднаймося заради дітей :)