Новини

БФ “Ти-Ангел” розширює кордони міжнародної співпраці

2020 11 04 Переглядів: 472


 
У жовтні 2020 р. БФ "Ти-Ангел" підписав Меморандум про добровільне соціальне партнерство з ірландською компанією Re Fashion Distribution Limited LT.
 
Головною метою співпраці є створення сприятливих умов для розвитку благодійності на території України та Ірландії. Цього місяця ми вже отримали перші результати від спільної соціальної взаємодії - компанією перераховано на рахунок БФ "Ти-Ангел" 388 євро для фінансової підтримки діючих проєктів, що покликані покращити життя потребуючих дітей, якими опікується фонд. Таку підтримку у Re Fashion Distribution Limited LT планують здійснювати систематично.
 
 
Компанія Re Fashion Distribution Limited LT займається збором текстилю та одягу. Всі зібрані речі реалізовуються у європейських магазинах, а частина виручених від продаж коштів направляється на благочинність. Ірландці, що бажають долучитися до соціальної ініціативи, наповнюють сумки одягом, взуттям та іншими аксесуарами для одягу і залишають їх за своїми дверима, а компанія організовує забір цих речей спеціяльними фургонами, забрендованими у відповідності до умов соціального партнерства. 
 
 
БФ "Ти-Ангел" та команда компанії Re Fashion Distribution Limited LT плекають великі надії на довготривалу конструктивну співпрацю і об’єднюють свої зусилля задля служіння українським дітям, що опинилися у складних життєвих обставинах.
 
Нагадаємо, що діяльність БФ "Ти-Ангел" підтримують у США, Португалії, Швейцарії, Росії, Чешській Республіці, Великобританії. Ми об’єдналися задля спільної мети - робити обездолених дітей щасливими!