Новини

БФ “Ти-Ангел” продовжує тримає руку на пульсі реформування “Теплого дому”

2021 03 28 Переглядів: 142


19 березня 2021 р. минув місяць з часу, як вступило в дію рішення Івано-Франківської обласної ради "Про припинення діяльності Долинського обласного центру соціальної підтримки дітей та сімей “Теплий дім” Івано-Франківської обласної ради". З того часу фондом було направлено безліч звернень до депутатів Верховної Ради України, депутатів Івано-Франківської обласної ради, громадських організацій та благодійних фондів, лідерів громадської думки в Україні з проханням детально вивчити ситуацію та надати правову оцінку рішенню № 87-4/2021 від 19.02.2021 р., позитивно вплинути на подальшу долю дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, що перебувають у "Теплому домі".
 
Для нас важливо, щоб права та інтереси дітей-сиріт були збережені у повній мірі!
 
Хвилює той факт, що керівництво "Теплого дому" ще до цього часу не отримало від служби у справах дітей Івано-Франківської ОДА так званої дорожньої карти із влаштування вихованців закладу у сімейні форми виховання. Також залишаються незрозумілими деякі відомості із отриманих відповідей від служби у справах дітей ІФОДА, які є неоднозначними та суперечать фактичним даним, що були отримані нами через інформаційні запити до володільців публічної інформації, зокрема до Міжрегіонального ЦСПРД та Івано-Франківського ОЦСПРД.
 
 
 
 
 
 
 
 
Нагадаємо, що начальник служби у справах дітей ІФОДА Іван Ковалик неодноразово наголошував на тому, що діти із "Теплого дому" не будуть переведені до інших соціальних закладів області, як це передбачалося раніше, а проживатимуть у "Теплому домі" - новоствореному центрі підтримки дітей та сімей Долинської міської ради до часу, необхідного для їх влаштування у сімейні форми виховання. Також пан Ковалик наголосив, що права дітей, які утримуються у Долинському центрі соціальної підтримки дітей та сімей "Теплий дім" Івано-Франківської обласної ради, після завершення процесу припинення його діяльності будуть збережені у повному обсязі.
 
У свою чергу команда БФ "Ти-Ангел" звертається до усіх небайдужих до подальшої долі дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування слідкувати за розвитком подій, моніторити процес виконання наданих гарантій керівництвом служби у справах дітей ІФОДА та інформувати нас про можливі випадки порушення прав та інтересів вихованців "Теплого дому".
 
Єднаймося заради дітей!