Новини

БФ “Ти-Ангел” подав інформаційний запит до Служби у справах дітей ІФОДА

2021 02 22 Переглядів: 278


БФ "Ти-Ангел" глибоко стурбований ситуацією, що склалася навколо Долинського обласного центру соціальної підтримки  дітей та сімей “Теплий дім".
 
Рішення 4 сесії восьмого демократичного скликання Івано-Франківської обласної ради від 19.02.2021 р. "Про припинення діяльності Долинського обласного центру соціальної підтримки дітей та сімей "Теплий дім" Івано-Франківської обласної ради" вважаємо таким, що порушує права та інтереси дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
 
Команда БФ "Ти-Ангел" бере це питання під свій контроль та закликає небайдужих до подальшої долі дітей-сиріт проявити свою громадянську позицію та стати на захист інтересів та прав дітей, що виховуються та проживають у "Теплому домі".
 
Варто зазначити, що БФ "Ти-Ангел" цілком підтримує Національну стратегію реформування системи інституційного догляду та виховання дітей, але жодним чином не погоджується з позицією Служби у справах дітей Івано-Франківської обласної державної адміністрації, яка передбачає переміщення дітей з "Теплого дому", який на сьогодні є одним із найкращих соціальних закладів в Україні, в умови наближені до інституційного догляду радянської системи.