Новини

БФ “Ти-Ангел” підписав угоду про початок будівництва дитячого містечка

2020 12 27 Переглядів: 519


 
Напередодні Нового року відбулося підписання документів між представниками БФ "Ти-Ангел" та компанією "Карпати Буд Каркас", яка виступить генеральним підрядником та партнером з будівництва Дитячого містечка "Дім Ангела" у селі Гошів (вулиця Лісова, 16) на Івано-Франківщині.
 
Розпочати будівельні роботи заплановано у третій декаді лютого 2021 року, а завершити їх підрядник зобов’язується впродовж 193 календарних днів.
 
 
БФ "Ти-Ангел" уже вніс авансовий платіж на рахунок підрядної організації у розмірі 655 тис. грн. та подав повідомлення про початок виконання будівельних робіт до органу державного архітектурно-будівельного контролю. Виконавчі органи фонду очікують на дозвільні документи від Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Івано-Франківській області. Така процедура необхідна для того, щоб юридична особа, БФ "Ти-Ангел", отримала всі офіційні погодження та непорушуючи закону розпочала будівництво нового об’єкту. 
 
"Дім Ангела" — це майбутні 270 квадратних метрів затишку в горах, в екологічно чистому регіоні. Одночасно тут зможе перебувати до 25 дітей. Нашими гостями будуть діти-сироти, підлітки з кризових сімей і діти «вулиці». Дітлахи, які перемогли онкологію, хворіють на серцево-судинні захворювання та хвороби опорно-рухового апарату. Для початку забиратимемо їх на вихідні, канікули, будемо організовувати зимові та літні табори. Хочемо запровадити багато реабілітаційних послуг, в тому числі іпотеріпію, каністерапію, апітерапію, мистецькі та ігрові програми, залучатимемо психологів, досвідчених тренерів та педагогів.
 
Щоб здійснити дитячі мрії та повернути віру у казку нам потрібна твоя підтримка!
 
Долучайся та подаруй тепло і затишок тим хто їх вкрай потребує. Буде актуальним  будь-який вид допомоги (фінансова, консультативна, допомога будівельними матеріалами чи технікою, сантехнічними виробами, електротоварами, побутовою технікою, меблями, наданням професійних послуг, зниження ціни на товари і послуги тощо).
 
Будемо раді відповісти на усі Ваші запитання - info@tyanhel.org.ua.
 
Єднаймося заради дітей!