Новини

26 травня у Брукліні, США, пройде благодійний концерт на підтримку «Дому Ангела»

2019 05 21 Переглядів: 1356


 
Кошти на будівництво дитячого містечка «Дім Ангела», який зініціював благодійний фонд «Ти-Ангел», збирають по всьому світу. У Сполучених Штатах Америки наші друзі і волонтери організовують благодійний концерт. Запрошена Перша Леді США Меланія Трамп.
 
Захід відбудеться у Брукліні, Нью-Йорк, а зібрані кошти будуть направлені на будівництво дитячого містечка у Карпатах. 
 
Благодійний концерт за участі заслуженої артистки України Ірини Лончини, гурту "Родина" та ансамблю "Синевир" відбудеться 26 травня. Сприяє в організації події Українська греко-католицька церква Різдва Пресвятої Богородиці в Брукліні та Українська школа українознавства «Нова Хвилька».
 
Захід вже набув чималого розголосу серед українських мігрантів та заробітчан, які працюють і проживають у Брукліні. Крім того, на концерт запрошена Перша Леді США Меланія Трамп. 
 
 
«Знаючи материнське ставлення пані Меланії Трамп до дітей, ми впевнені, що і цей захід не буде байдужим для Першої Леді. Дитячі заклади США відчувають постійну підтримку пані Меланії. А ми, українські іммігранти в США, також вболіваємо за дітей в Україні, котрі знаходяться в дитячих будинках, дитячих лікарнях, - хворі, сироти, неповносправні. Проект, який реалізує благодійний фонд «Ти-Ангел» по будівництву дитячого будинку вартий президентської підтримки. Тому ми сподіваємося, що ним зацікавиться Перша Леді США», - розповідає представник БФ «Ти-Ангел» у США Іван Онищук.