Новини

У Мединському соціальному центрі для дітей відкрито комп’ютерний клас

2021 03 05 Переглядів: 166


Благодійний фонд «Ти-Ангел» відкрив у Міжрегіональному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, що в селі Мединя, навчальний клас, оснащений сучасною комп’ютерною технікою. Тут облаштовано п’ять комфортних робочих місць, за якими діти зможуть здобувати навики комп’ютерної грамотності, що неодмінно їм пригодяться у самостійному житті.

детальніше

БФ “Ти-Ангел” отримав відповідь на Інформаційний запит до Служби у справах дітей

2021 02 26 Переглядів: 210


В понеділок, 22 лютого 2021 р., БФ "Ти-Ангел" направив Інформаційний запит до Служби у справах дітей Івано-Франківської ОДА про надання публічної інформації, що стосується питання влаштування дітей з "Теплого дому" у сімейні форми виховання. На наше звернення відреагували у встановлений законом термін. Щоправда, лист містить загальні фрази та не дає грунтовної відповіді на запитувану нами інформацію.

детальніше

Діти з ‘‘Теплого дому’’ провели вікенд у горах

2021 02 23 Переглядів: 464


Діти з Долинського обласного центру соціальної підтримки дітей та сімей “Теплий дім" провели вихідні в горах. Це вже стало доброю традицією команди БФ ''Ти-Ангел" дарувати зимовий відпочинок своїм підопічним. Кожного року у час зимових канікул та Різдвяних свят наші волонтери організовують кількаденний відпочинок та святкування Різдва у Карпатах для дітей-сиріт.

детальніше

БФ “Ти-Ангел” подав інформаційний запит до Служби у справах дітей ІФОДА

2021 02 22 Переглядів: 218


БФ "Ти-Ангел" глибоко стурбований ситуацією, що склалася навколо Долинського обласного центру соціальної підтримки дітей та сімей “Теплий дім". Команда БФ "Ти-Ангел" бере це питання під свій контроль та закликає небайдужих до подальшої долі дітей-сиріт проявити свою громадянську позицію та стати на захист інтересів та прав дітей, що виховуються та проживають у "Теплому домі".

детальніше

Успіхи Евеліни Гладій: дитина самостійно може стояти біля стільця

2021 02 01 Переглядів: 155


Евелінка Гладій під час перебування вдома наполегливо вдосконалювала свої вміння. Вони з мамою намагались закріпити той результат, якого досягли під час реабілітації у лікувальному центрі «Вікторія». У лютому дитина готується до наступної реабілітації. Завдяки вам і вашим пожертвам у Евелінки є можливість стати на ножки і самостійно ходити.

детальніше

Вікторія Пеца-Довбуш: Реабілітація у Трускавці дає позитивні результати

2021 01 27 Переглядів: 138


Пройдені курси реабілітаційного лікування у Трускавецькій клініці приносять свої довгоочікувані результати. Вікторія почуває себе добре, має чудовий апетит та міцний сон - це дуже тішить маму та рідних дівчинки. У липні місяці ми зможемо знову відправити дитину на реабілітаційне лікування у Трускавець та повністю його оплатити.

детальніше

Волонтери БФ “Ти-Ангел” організувалися, щоб провести масштабне прибирання

2021 01 24 Переглядів: 228


Цієї суботи у Дитячому містечку "Дім Ангела" було велелюдно та гамірно. Із самого ранку тут зібралися волонтери БФ "Ти-Ангел", щоб очистити територію від хмизу, заростів дикої ожини, кущів, побутового сміття та інших відходів, які залишилися на ділянці після її зачистки, встановлення електроопор та буріння водяної свердловини. Сонячна та тепла погода сприяла проведенню цих робіт.

детальніше

Волонтери БФ “Ти-Ангел” завітали у дитячу лікарню з колядою

2021 01 15 Переглядів: 241


Щороку, у час різдвяних свят, волонтерська родина БФ "Ти-Ангел" відвідує пацієнтів онкогематологічного відділення обласної дитячої лікарні з різдвяною колядкою. Складне онкозахворювання не дозволяє дітям та їхнім батькам покинути лікарняні стіни, тим самим краде у них можливість зануритися у різдвяну містерію, поколядувати за святковим столом з рідними та друзями.

детальніше

БФ “Ти-Ангел” підписав угоду про початок будівництва дитячого містечка

2020 12 27 Переглядів: 203


Відбулося підписання документів між представниками БФ "Ти-Ангел" та компанією "Карпати Буд Каркас", яка виступить генеральним підрядником та партнером з будівництва Дитячого містечка "Дім Ангела" у селі Гошів (вулиця Лісова, 16) на Івано-Франківщині. Розпочати будівельні роботи заплановано у третій декаді лютого 2021 року, а завершити їх підрядник зобов’язується впродовж 193 календарних днів.

детальніше

Іринка Довгомеля повернулася з Білорусії

2020 12 19 Переглядів: 215


На цьому тижні Іринка разом із батьками здійснила важливу поїздку до білоруської клініки. Обстеження ще раз підтвердили необхідність проведення діалізу. З Білорусії родина Довгомелів повернулася не тільки з розчаруваннями, але із оновленим списком медикаментів, що необхідні дитині для підтримуючої терапії. Рідні дівчинки знову звертаються до нас із проханням допомогти.

детальніше

 1 2 3 >  Last ›
сторінка 1 з 91 сторінок