Новини

В онковідділення ІФОДКЛ завітала коляда

2022 01 13 Переглядів: 308


Волонтери благодійного фонду «Ти-Ангел» завітали з гучною колядою до пацієнтів обласної дитячої клінічної лікарні в Івано-Франківську. Вони колядували для дітей і медперсоналу онкогематологічного відділення. Колядувати під вікнами онкогематології - багаторічна традиція фонду. Щороку малята та їхні батьки підспівують разом з нами.

детальніше

Благодійний півмарафон на підтримку «Дому Ангела» відміняється

2021 12 22 Переглядів: 137


На жаль, наша марафонниця із Києва Тетяна Гриньова захворіла. Вона не може бігати за станом здоров’я – лікар заборонив щоденні забіги, принаймні, на деякий час. Тож організатори змушені призупинити бігову частину проєкту Kind Race 120. Півмарафон за участі Тетяни Гриньової мав відбутися у Івано-Франківську 10 грудня.

детальніше

Команда БФ “Ти-Ангел” подарує справжнє Різдво дітям-сиротам

2021 12 21 Переглядів: 167


Благодійний фонд «Ти-Ангел» кожного року проводить Різдвяні свята разом з дітьми, які позбавлені батьківської опіки. Наша команда вже готується до цього важливого і відповідального заходу. Ми проведемо три дні в Карпатах та постараємося зробити так, щоб малята сповна відчули дух Різдва.

детальніше

До дітей в онковідділення прийшов Миколай

2021 12 17 Переглядів: 191


Святий Миколай уже приходить до малят. Сьогодні він завітав до діток, які лікуються в онковідділенні Івано-Франківської обласної дитячої лікарні. Миколай прийшов разом зі своїми помічниками — семінаристами Івано-Франківської духовної семінарії. Вони з дітками танцювали, співали та всіляко розважались, щоб усім було весело і цікаво.

детальніше

В Івано-Франківську бігтимуть півмарафон, щоб облаштувати дитяче містечко «Дім Ангела»

2021 12 09 Переглядів: 163


УВАГА! ПІВМАРАФОН ПЕРЕНОСИТЬСЯ НА НЕВИЗНАЧЕНУ ДАТУ! Мета – підтримати благодійний фонд «Ти-Ангел» та допомогти зібрати кошти на облаштування дитячого містечка «Дім Ангела», який будують у селі Гошів. Кошти збиратимуть в рамках рекордного благодійного бігового проєкту “Kind Race 120”.

детальніше

БФ ‘’Ти-Ангел’’ оплатив Ігорю Гавришу лікування у реабілітаційному центрі

2021 11 15 Переглядів: 173


Ігор Гавриш із села Гута, якому ми терміново збирали кошти на лікування і реабілітацію після ДТП, одужує. Зараз він перебуває у кращому санаторії Трускавця. Тут хлопцеві роблять всі необхідні аналізи та обстеження. Будуть спостерігати, як коліна реагуватимуть на масажі і чи не буде гіршого набряку. Поки що все проходить дуже гарно.

детальніше

Евеліна Гладій пройшла курс лікування у Чернівцях

2021 11 04 Переглядів: 207


Евеліна успішно закінчила курс реабілітації, який проходила у Буковинському центрі відновного лікування та комплексної реабілітації дітей. Дитина вже рівно сидить сама, не спираючись на спинку крісла. Так може сидіти протягом трьох хвилин. Також дівчинка ходить, тримаючись за мамин палець. Зрештою, мама її все одно підтримує.

детальніше

Прессекретаря БФ “Ти-Ангел” відзначили на всеукраїнському рівні

2021 09 15 Переглядів: 296


Журналістський матеріал Ліліани Хомишин відзначили на всеукраїнському рівні. Вона отримала спеціальну відзнаку у творчому конкурсі Національної спілки журналістів України-2021 у номінації ''Журналісти проти епідемії''. Цю вагому відзнаку Ліліана отримала за статтю BBC News Україна ''Біди наробили свята і туристи''.

детальніше

Владислав Михайлишин планує повернутися в дитсадок

2021 08 31 Переглядів: 234


Наш Владиславчик продовжує лікування центральної нервової системи. Дитина готується до обстеження в Харківському генетичному центрі. Це дозволить спланувати програму чергового курсу реабілітації, яка спрямована на покращення розумової і фізичної діяльності. А ще хлопчик планує повернутися у дитсадок. Це покращить світосприйняття дитини та соціалізацію.

детальніше

Директор БФ ‘’Ти-Ангел’’ отримав  грамоту з нагоди 30-ї річниці Незалежності України

2021 08 24 Переглядів: 442


Засновника та директора благодійного фонду ''Ти-Ангел'' Віталія Сабана нагородили відзнакою голови Долинської ТГ Івана Диріва за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток Долинської міської ТГ, активну професійну і громадську діяльність та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України і Дня міста Долини.

детальніше

 1 2 3 >  Last ›
сторінка 1 з 94 сторінок