Їм потрібна ваша допомога

На цій сторінці Ви бачите дітей, яким дуже потрібна Ваша допомога. Дехто з них вже на півдорозі до повного одужання! Щороку більш 60% онкохворих дітей помирають лише через брак коштів на закупівлю необхідних ліків. Є ліки – є велика надія на життя. Надія, яку може подарувати кожний з нас! Ми не відмовляємо тим, хто опинився у біді, тож серед наших пацієнтів – діти з ДЦП та іншими важкими хворобами. З вашою допомогою ми також підтримуємо дитячі будинки, притулки, інтернати та реабілітаційні центри. Навіть 10 або 20 гривень можуть стати великою допомогою, якщо ми з вами зберемося разом. Перевести кошти сьогодні дуже просто і для цього не обов’язково йти до каси, деталі тут. Допомога – це не обов’язково гроші. Якщо ви маєте бажання долучитись до добрих справ, перейдіть, будь ласка, на цю сторінку. Ранок обов’язково буде добрим, доки є небайдужі люди!

Михайлишин Владислав

2021 02 05 Переглядів: 180


Владислав ще зовсім маленький. Але вже по-дорослому протистоїть хворобам. У зв'язку з важкими пологами і неправильним веденням їх, Владик отримав інсульт в перинатальному періоді. А це дуже вплинуло на подальше його здоров’я і життя. Після народження дитина потрапила в реанімацію з подальшими наслідками і діагнозами: мікроцефалія, ДЦП, тетрапарез, епілепсія.

детальніше

Довгомеля Ірина

2020 09 13 Переглядів: 674


Іринці скоро буде 5 рочків. Іруся обожнює танці і веселі ігри, а також малювання. А ще вона дуже любить своїх братиків, Михайлика, якому 10 років та Івасика, якому лише 2 місяці. І все було б чудово, якби не страшний діагноз: Мультикістоз обох нирок, який спричиняє анемію. Дівчинка страждає від народження. Її постійно нудить, вона в'яла і має поганий апетит. Всі її зусилля йдуть на боротьбу з недугою.

детальніше

Гладій Евеліна

2020 08 27 Переглядів: 851


Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.

детальніше

Пеца-Довбуш Вікторія

2019 03 25 Переглядів: 2184


Вікторія 12 років бореться з важкою недугою. Вона народилася з ураженням центральної нервової системи, тяжкого ступеня, з набряком головного мозку під час стимульованих пологів – і це все сталося через фатальну помилку лікаря. Лікування у Трускавці дає видимі результати. Курси реабілітації слід обов’язково продовжувати знову і знову.

детальніше