Їм потрібна наша увага

Залучанський дитячий будинок-інтернат

2015 02 06 Переглядів: 8103


 

Керівник

Сухолиткий Микола Васильович

Юридична адреса

вул. Шевченка, 179, с. Долішнє-Залуччя, Снятинський район, Івано-Франківська область

Рік заснування

1954

Контактний телефон, e-mail

(03476) 3 32 46, e-mail -  zdbi-natali@bigmir.net

 

 

 

 

 

 

 

 

Загальна інформація про заклад.

 

Залучанський дитячий будинок-інтернат є домівкою для 130 вихованців. Тут живуть як діти до 18 років, так і повнолітні. Всі вони – інваліди з розумовими та фізичними вадами. Більшість з них сироти чи позбавлені батьківського піклування. Тут їх доглядають цілодобово: надають реабілітаційні послуги та лікування. 

Персонал будинку-інтернату дуже відданий своїй роботі, проте там не все так гладко, як здається на перший погляд. Найболючіша проблема – діти не мають де спати. Колектив закладу вже давно шукає кошти для капітального ремонту корпусу №2 для розвантаження спальних кімнат. Проте, як завжди, держава не може допомогти у повному обсязі. А ще вкрай необхідний ліфт, бо розуміємо, що не всі діти здатні пересуватися самотужки, а сходи – не альтернатива для візочників. Крім того, у Залучанському будинку-інтернаті мріють про санітарний автомобіль, який зможе полегшити роботу у кілька разів.

Та найпотрібніша річ, на яку не мають часу чекати роками – це підгузники. Вони необхідні щодня і у великий кількості. Адміністрація закладу сподівається саме на нас, бо розуміє, що допомога від держави якщо й буде, то нескоро.

 
 
Допомогти просто!