У Мединському соціальному центрі для дітей відкрито комп’ютерний клас

2021 03 05 Переглядів: 166


Благодійний фонд «Ти-Ангел» відкрив у Міжрегіональному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, що в селі Мединя, навчальний клас, оснащений сучасною комп’ютерною технікою. Тут облаштовано п’ять комфортних робочих місць, за якими діти зможуть здобувати навики комп’ютерної грамотності, що неодмінно їм пригодяться у самостійному житті.

детальніше

БФ “Ти-Ангел” отримав відповідь на Інформаційний запит до Служби у справах дітей

2021 02 26 Переглядів: 210


В понеділок, 22 лютого 2021 р., БФ "Ти-Ангел" направив Інформаційний запит до Служби у справах дітей Івано-Франківської ОДА про надання публічної інформації, що стосується питання влаштування дітей з "Теплого дому" у сімейні форми виховання. На наше звернення відреагували у встановлений законом термін. Щоправда, лист містить загальні фрази та не дає грунтовної відповіді на запитувану нами інформацію.

детальніше

Діти з ‘‘Теплого дому’’ провели вікенд у горах

2021 02 23 Переглядів: 464


Діти з Долинського обласного центру соціальної підтримки дітей та сімей “Теплий дім" провели вихідні в горах. Це вже стало доброю традицією команди БФ ''Ти-Ангел" дарувати зимовий відпочинок своїм підопічним. Кожного року у час зимових канікул та Різдвяних свят наші волонтери організовують кількаденний відпочинок та святкування Різдва у Карпатах для дітей-сиріт.

детальнішеНаші партнери