top of page
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube

БФ “Ти-Ангел” отримав п’ять зірок у Національному рейтингу «Компас благодійності України»

Благодійний фонд "Ти-Ангел" отримав п'ять зірок у «Компасі благодійності України» та нагороджений відповідним сертифікатом.

Сертифікат номінанта КБУ – це документ, що адресований благодійним організаціям, які зацікавлені у підтвердженні відповідності своєї прозорої та доброчесної діяльності, вимогам податкової звітності, дотриманні міжнародних стандартів у здійсненні благодійної діяльності.

Національний рейтинг «Компас благодійності України» – це відкрита система обліку діяльності організацій, можливість публічно підтвердити прозорість та підзвітність діяльності, показати ефективність роботи із залученими коштами. Завдяки рейтингу «Компас благодійності України» благодійні організації отримують від суспільства «зірку» довіри для своєї подальшої прозорої та ефективної роботи, підвищення обізнаності суспільства з їхньою діяльністю.

Методика рейтингу розроблена із врахуванням досвіду численних зарубіжних рейтингових агенцій та адаптована до українських реалій.

Добровільна своєрідна сертифікація БФ "Ти-Ангел" через участь у Рейтингу – це новий галузевий еталон надійності, порядності, доброчесності та прозорості у діяльності благодійної організації.

10 переглядів0 коментарів

留言


bottom of page