top of page
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube

Осінні канікули у Домі Ангела


У час осіннього періоду Дитяче містечко "Дім Ангела" є по-особливому затишним - тут спокійно, тихо та мальовничо, а ще пахне лісом та грибами. Природа створює свій неперевершений колорит після активних літніх місяців.


Вісімнадцятеро дітей з Долинського обласного центру соціальної підтримки дітей та сімей "Теплий дім" мали можливість провести чотири дні у Дитячому містечку. Разом ми ходили в одноденний похід на Вишківський перевал. Це один із перевалів в

Українських Карпатах, що розташований у південно-західній частині Ґорґанів, на вододілі річок Свічі та її притоки Мизунки. Діти піднялись на висоту 988 м над рівнем моря, а після захоплюючої мандрівки лісовими стежками ми організували пікнік серед пожовтілого лісу.

У Домі Ангела діти досхочу купалися у теплому басейні, а підлітки ще мали нагоду випробувати карпатський чан наповнений джерельною водою з ароматом ефірних олій та гілочок ялинки. Не обійшлося і без веселих катань на велосипедах по території містечка. Гарна погода сприяла насиченому відпочинку.

Окрім розваг, походів та купань дітвора ходила у ліс збирати гриби.

Час промайнув неймовірно швидко. На прощання хлопці та дівчата отримали солодкі подарунки та вирушили до соціального закладу, адже наступного дня їх вже чекали у школі.

112 переглядів0 коментарів

Comentários


bottom of page