top of page
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube

БФ ‘‘Ти-Ангел’’ оплатив Ігорю Гавришу лікування у реабілітаційному центрі


16-річний підліток Ігор Гавриш у вересні потрапив у складну ДТП. Це сталося в селі Гута, де й живе хлопчина. Ми всі разом збирали дитині кошти на лікування.

БФ "Ти-Ангел" оплатив хлопцеві тижневу реабілітацію у одному з провідних реабілітаційних центрів Трускавця. Вартість реабілітаційного лікування — 22 тис. грн. Хлопець з мамою уже там.

Минулого тижня зробили МРТ головного мозку та колін: у мозку ще є згусток крові. Лікар призначив додаткове лікування. А от у правому коліні є перелом бокової кісточки. Там утворюється вода, сильно болять коліна, особливо після навантаження чи ходьби. Медики кажуть, якщо так буде продовжуватися, то суглоби будуть ушкошжуватись.

У реабілітаційному центрі, де зараз перебуває Ігор роблять всі необхідні аналізи та обстеження. Будуть спостерігати, як коліна реагуватимуть на масажі і чи не буде гіршого набряку. Поки що все проходить дуже гарно.


Нагадаємо, що Ігор їхав на скутері. На повороті він не розминувся з фургоном, що їхав назустріч. У ДТП, окрім Ігорка, постраждали ще дві його однокласниці.

2 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page