top of page
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube

Барвиста осінь завітала до дитячого онкогематологічного відділення


У четвер, 12 жовтня, волонтери БФ "Ти-Ангел" разом із пацієнтами онкогематологічного відділення ІФОДКЛ перетворювали пасмурний осінній настрій у справжнє мистецтво!


На майстеркласі з арт-терапії, який проводили студентки Івано-Франківського фахового коледжу ПНУ ім. В. Стефаника - Лариса Дорошук та Ангеліна Дубковецька, наші надзвичайно талановиті діти, за допомогою казкових оповідей про золотисту осінь, висловлювали свої емоції та створювали неймовірно чарівні казкові фігурки.


"Особливий момент майстеркласу полягав у тому, що для своїх виробів хлопчики та дівчатка використовували природній матеріал - горіхові шкаралупи. Ця несподівана матеріалізація природи в мистецтві стала символом нашої віддільної сили та природної краси. Якщо придивитися, то саме так, як горіхова шкаралупа захищає свій скарб від світу, так і наші маленькі митці зберігають свою унікальність та неповторність у своїх серцях" - зазначила студентка-волонтер Лариса Дорошук.

Цей творчий вечір став для усіх нас днем відкриття, надії та великої магії, яку діти змогли створили у стінах лікарні. Ми дякуємо нашим малим друзям за чудово проведений час та радіємо, що вони вміють бачити цей світ в кольорових тонах не зважаючи на сірий осінній день.

44 перегляди0 коментарів

Kommentare


bottom of page