Ви їм допомогли

Москалюк Іван (закінчив основне лікування)

2012 09 29 Переглядів: 9582


 


14.03.1998 р.н. Діагноз - гострий лейкоз


 

Москалюк Іван - дванадцятирічний хлопчина, якому за своє коротке життя довелося страждати, багато страждати...  У п'ятирічному віці помирає його молодший брат Роман, життя маленького хлопчика забирає пухлина головного мозку, а через рік помирає найрідніша, найдорожча людина - мама. Орися закінчує життя у 39-ть років. Смерть наступила внаслідок раку печінки.


Після тяжких втрат сім'я у складі двох чоловік - тата і маленького Іванка продовжує жити звичайним сільським життям. Тато багато уваги приділяє синові, опікується та доглядає його. Підтримки рідних у вихованні дитини батько не отримує, оскільки всі відійшли із життя, а далекі родичі проживають за межами області.

Іванко росте веселим, життєрадісним хлопчиком, гарно вчився в школі, допомагав батькові по господарству, але раптом страшна біда знову завітала у цю збідовану сім'ю, Іванкові діагностують рак крові.

Ось, що пише тато хлопця: " Проживаємо ми в селі, мені 54 роки, роботи не маю, оскільки доглядаю за хворою дитиною. Наша сім'я є невеликою, живемо скромно. Звертаюся до Вас з проханням підтримки у лікуванні мого єдиного синочка, моєї єдиної надії та опори у житті. Допоможіть врятувати Іванка. Бог віддячить Вам за порятунок сироти".Тел. тата - 096-467-56-64

Домашня адреса: Івано-Франківська обл., Городенківський р-н, с. Вікно