Ви їм допомогли

Гуменяк Павло (закінчив основне лікування)

2013 04 22 Переглядів: 8339 


09.07.2002 р.н. Діагноз - Антифосфаліпідний синдром


 

Павлик почав хворіти у 6-річному віці. Все почалося з сильних болей у животі, запаморочення і сильних проносів. Коли звернулися у лікарню (МДЛ), то поставили діагноз: хронічний гастродуоденіт, дискінезія жовчевивідних шляхів. Після курсу лікування стало трохи краще. Але коли хлопця відпустили додому, болі повернулися.

Через тиждень мама з Павликом знову звернулися до лікарні, після ще одного обстеження виявили хронічний вторинний коліт. Малий пройшов повний курс лікування, та значного покращення не було. Тоді сім'я вирішила поїхати на консультацію до Києва, там же проходили лікування. Та цього вистачило не надовго – почалися постійні закрепи і через 3 роки потрібно було хлопчика оперувати. При підготовці до операції, виявили незгортання крові. Дитину направили на консультацію до гематологів і після курсу лікування його прооперували – зробили резекцію сигмовидної кишки, виведення колостоми.

3 липня нагадали про себе кровотечі і сильні болі, аж до втрати свідомості. В Києві діагностували коагулопатію. Продовжувалися періодичні кровотечі, сильні болі і запаморочення. Павло погано себе почував, перебуваючи постійно в лікарні. Хлопчика направили на консультацію в Інститут патології крові та трансфузійної медицини (м. Львів), в листопаді виявили наявність вовчакового антикоагулянта.

Дитина неодноразово оглядалася конселярно, професорами і доцентами клініки. Прийнято рішення про проведення курсу плазмоферезу із замісною терапією довенними людськими імуноглобулінами.

У зв'язку з тим, що дитина хворіє більше 4 років, щодня потребує великої кількості дороговартісних медикаментів та перев’язочного матеріалу. Сім'я витратила на лікування дитини всі заощадження, зараз коштів на придбання імуноглобуліну немає. 

БФ «Ти-Ангел» звертається до кожного допомогти Павлику боротися з такою важкою недугою. Не будьте байдужими, допоможіть його сім'ї не втратити віру у краще майбутнє і повернути дитині здоров'я. 

 
 

Тел. мами Павлика п. Світлана - 097 323 62 48

 

Домашня адреса: Івано-Франківська обл., вул. Стуса, 39, с. Заріччя, Надвірнянський район

 

 

Реквізити для надання допомоги:
 
Отримувач: БО "БФ ТИ-АНГЕЛ"
р/р: 26000060398106
КОД (ЄДРПОУ): 36321738
Код банку (МФО): 336677
Банк отримувача: ПриватБанк
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Гуменяка Павла

 

 

Рахунок в євро:

 

BENEFICIARY: CF "You ANGEL" 

ACCOUNT: 26002052512277

BANK OF BENEFICIARY: PrivatBank, DNEPROPETROVSK, UKRAINE. 

SWIFT CODE: PBANUA2X. INTERMEDIARY BANK: JP MORGAN AG, FRANKFURT, GERMANY, SWIFT CODE: CHASDEFX. 

CORRESPONDENT ACCOUNT: 6231605145

 

 

Допомогти Павлу Гуменяку он-лайн