Ви їм допомогли

Грицюк Артем (завершив основне лікування)

2016 06 13 Переглядів: 4783


 

03.01.2005 р.н. Діагноз - Пухлина хробака мозочку


 
Артемко від самого народження зростав із бабусею. Але коли йому було 3 роки, вона померла від раку. Мама, за словами самого ж Артемчика, вела розгульне життя, не дозволяла батькові спілкуватися із сином, постійно змінюючи номера телефонів. Дитину вона постійно била і морила голодом. Хлопчик вів безпритульний спосіб життя. Одного разу, залізши у парку на високе дерево, впав, що і дало поштовх його хворобі. 
 
У 2013 році після погроз позбавити жінку материнських прав, із Києва матір без вагань привезла худого і нещасного сина у село Рожнів Косівського району, звідки родом батько. Та останній вже був одружений з іншою й мав другу дитину, тож йому виявилось не до Артема. Зростав малий з дідусем і бабусею тата. Будучи у третьому класі, не вмів ані читати, ані писати. 
 
У березні цього року після нудоти і постійного блювання  лікарі поставили діагноз – пухлина хробака мозочку, яка тампонувала IV шлуночок і розвивала гідроцефалію.
 
Нагадаємо, що дитину утримують двоє пенсіонерів, причому у бабусі також рак. Усі ресурси вже давно витрачені, тому люди звертаються за допомогою. Ні районна рада, ні народний депутат від округу не допомогли. Усі ви знаєте, яка зараз пенсія, а малому потрібно пройти курс променевих та хіміотерапій.
  
 
Домашня адреса: с. Рожнів, Косівський р-н, Івано-Франківська обл.

 

Реквізити для надання допомоги:
 
Отримувач: БО "БФ ТИ-АНГЕЛ"
р/р: 26000060398106
КОД (ЄДРПОУ): 36321738
Код банку (МФО): 336677
Банк отримувача: ПриватБанк
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Грицюка Артема

 
Рахунок в євро:
 
BENEFICIARY: CF "You ANGEL" 
ACCOUNT: 26002052512277
BANK OF BENEFICIARY: PrivatBank, DNEPROPETROVSK, UKRAINE. 
SWIFT CODE: PBANUA2X. INTERMEDIARY BANK: JP MORGAN AG, FRANKFURT, GERMANY, SWIFT CODE: CHASDEFX. 
CORRESPONDENT ACCOUNT: 6231605145
 
 

Допомогти Артему Грицюку он-лайн