Сторінка пам'яті

Назар Ковальський

2013 03 25 Переглядів: 6131


 

 

 


02.08.2002 р.н. Діагноз - Неходжкінська лімфома


 

 
Щороку у серпні сім’я Ковальських святкує день народження свого сина Назарчика. Здоровий хлопчик, зростав так, як усі діти: відвідував дитячий садок, пішов до школи. У Назара хороші успіхи в навчанні, він – переможець шкільних олімпіад з української мови, математики, природознавства. Брав участь у міських олімпіадах, де займав призові місця. Любить спорт, особливо шахи,  йому дуже подобаються походи на річку, у ліс, гори. Його люблять і поважають друзі й однокласники, цінують вчителі і ставлять його у приклад іншим. 
 
Та в січні 2013 року в цю родину несподівано прийшла біда. Їхньому синочку поставили діагноз під страшною назвою – лімфома Беркитта. Назарчик був госпіталізований у Коломийську районну дитячу лікарню, після цього – в Івано-Франківську ОДКЛ, де було взято усі необхідні аналізи і відправлено до Києва. В НДСД «Охматдит» та міському клінічному онкологічному центрі цей діагноз підтвердили.
 
Для всієї родини це було значне потрясіння. Але одразу ж всі розпочали боротьбу з хворобою. Надіючись на Божу ласку і допомогу, не втрачаючи надії, лікарі почали робити все можливе, щоб здолати недугу.
 
Назарчик усе мужньо переносить – це ряд операцій, пункцій, аналізи, курси хіміотерапії. І все заради життя і своїх дитячих мрій. Він знає, що лікування довготривале, але ні він, ні будь-хто інший ні на секунду не втрачає надії на його одужання. 
 
Мама, батько, вся родина і БФ «Ти-Ангел» звертаються до всіх, кому небайдужа доля Назара, допомогти у тривалому і дороговартісному лікуванні, щоб знову хлопчик радів дитячим іграм, ходив до школи, весело проводив час з друзями. Вдома на нього з нетерпінням чекають молодший братик Остап, бабусі і дідусі, які щиро моляться за долю дитини і за всіх добрих людей.
 
 

Тел. мами Назарка п. Світлани -  093 7066037

 

Домашня адреса: Івано-Франківська обл., м. Коломия, вул. Топоровського, 48
 

 

Реквізити для надання допомоги:
 
Отримувач: БО "БФ ТИ-АНГЕЛ"
р/р: 26000060398106
КОД (ЄДРПОУ): 36321738
Код банку (МФО): 336677
Банк отримувача: ПриватБанк
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Ковальського Назара