Сторінка пам'яті

Марія Куничак († 22.09.2016)

2013 11 27 Переглядів: 7917 


23.10.1998 р.н. Діагноз - Лімфома Ходжкіна


 

 

Наприкінці лютого 2013 року до родини Куничак постукала біда. У 15-річної донечки Марії збільшились лімфовузли на шиї. Усі думали, що це звичайна застуда, яку можна вилікувати. Але, на превеликий жаль, сподівання сім'ї не виправдались. Дівчинці поставили діагноз – лімфогранулематоз, вже четвертого ступеня.

 

Раніше Марійка ніколи не хворіла. Влітку допомагала по господарству, на городі, в хаті, випасала з молодшою сестричкою худобу. В цьому році брала участь у районних спортивних змаганнях з бігу і зайняла трете місце. Ще недавно, на початку лютого, нічого не відчуваючи, ходила з подругами на дискотеки.

 

Тепер Марічка лежить сумна, безпорадна, та все питає який в неї діагноз. На початку лікування вона переживала, що не відвідує заняття у школі, також дуже боялась, що випаде волосся. А зараз таке відчуття, що їй все одно – лежить, мовчить, їсти не може, ще й схудла на 5 кг.

 

Так склалося, що в сім’ї зараз проблема з коштами, бо і бабуся, і дідусь Марічки хворі. Сім’я вже давно складала гроші на житло, а тепер батьки змушені використати їх на лікування доньки. Та грошей на таке дороговартісне лікування немає. Мати не працює, батько отримує мізерну зарплату. До того ж, у сім'ї є ще двоє дітей, котрі також потребують матеріальної підтримки.

 

Мати, всі рідні, близькі, зі сльозами на очах і болем в серці, звертаються до небайдужих людей допомогти хто чим зможе: хто коштами, хто порадою, підтримкою, чи просто добрим словом у такій великій біді, що зненацька спіткала родину. Не допустіть, щоб так рано зів’яла ще зовсім молода, нерозквітла квітка – дівчинка Марічка.