Сторінка пам'яті

Наші діти дуже хворі. Ми разом з лікарями намагаємося зробити все, щоб перемогти недугу, але іноді вона сильніша за нас. Злі, важкі та невиліковні хвороби кожного року зупиняють сотні дитячих сердець. Але потрібно розуміти, що будь-які старання не були марними! Ваша небайдужість дає дітям життя, надію на життя та допомагає батькам пережити горе, адже дуже важливо розуміти, що ти не залишився сам на сам зі своєю бідою. Завдяки вашим пожертвам є можливість подовжити часи безнадійно хворих дітей, які так прагнуть жити!

Судук Олександр († 07.10.2015)

2015 07 21 Переглядів: 4516


Сашко - веселий, позитивний хлопчик, який випромінює радість та любов до оточуючих його людей. Дитина з неймовірною цікавістю до життя та навчання, займався в художній школі, в секції спортивної гімнастики, сучасними танцями. Таким він залишається й досі, але є перешкода яка зафарбувала Сашкові літні канікули фарбою лікарняних переживань.

детальніше

Мищак Іван († 13.10.2016)

2015 06 01 Переглядів: 2570


Іванко – звичайна дитина, але у нього незвично щире і добре серце. Він – надмірно чуйний і добрий. Чим дивував не тільки дорослих, а й своїх однолітків. Тепер цього співчуття та допомоги потребує і сам. Він навчався у 9 класі, коли на шиї батьки запідозрили пухлину. Поки визначали діагноз – новоутворення швидко збільшувалося.

детальніше

Остап’юк Микола († 27.12.2016)

2015 04 30 Переглядів: 3912


Микола професійно займається футболом. Він є студентом Івано-Франківського коледжу фізичного виховання. Захворів у жовтні, при грі у футбол отримав гематому. З'явилися сильні болі, почала пухнути нога та права сідниця. Одразу звернулися до лікарні. В ОДКЛ провели УЗД. За результатами аналізів стало зрозуміло, що діагноз страшний і що є метастаз в легенях. У Колі саркома 4 стадії.

детальніше

Драганчук Анна-Марія († 12.02.2016)

2015 04 29 Переглядів: 4002


На Анну-Марію очікували довгих вісім років. Росла Анночка всім на радість і дивувала кмітливістю. Час від часу, як усі діти, хворіла на застуди, однак з вересня скаржилася на біль у нозі, особливо часто він проявлявся вночі під час сну. Довгі консультації лікарів, різні діагнози, операція в Києві – у дівчинки саркома Юінга.

детальніше

Кіщук Микола († 16.06.2017)

2015 04 28 Переглядів: 4532


Коля із багатодітної сім'ї. У нього рак очного яблука. Ще з листопада мама побачила, що у дитини пухлина в очку, вона різко почала збільшуватися. На біль Миколка не скаржився, бачив добре, але вона була настільки великою, що батьки вдарили на сполох. Після обстеження лікарі призначили дитині краплі – нічого не допомагало. Довелось робити операцію в Одесі.

детальніше

Крук Мар’яна

2014 08 27 Переглядів: 5438


Мар’яна Крук – майбутній технолог м’яса і консервації. Дівчина після 9 класу поступила в коледж, успішно закінчила перший курс. Проте на другий перейти не може. У неї пухлина. У свої 16 Мар’янка навіть ще не зробила паспорта – не дозволяє хвороба. Вона захворіла влітку. Боліло плече. Мама думала, що простудила нерв, тож серйозно до цього не поставилась.

детальніше

Марія Куничак († 22.09.2016)

2013 11 27 Переглядів: 6875


Наприкінці лютого 2013 року до родини Куничак постукала біда. У 15-річної донечки Марії збільшились лімфовузли на шиї. Усі думали, що це звичайна застуда, яку можна вилікувати. Але, на превеликий жаль, сподівання сім'ї не виправдались. Дівчинці поставили діагноз – лімфогранулематоз, вже четвертого ступеня. Раніше Марійка ніколи не хворіла.

детальніше

Крашенінніков Віталій (+ 28.12.13 р.)

2013 11 05 Переглядів: 5350


У рік і два місяці Віталік серйозно захворів на пневмонію. Одразу ж він потрапив до реанімації, так як не міг самостійно дихати. Мама навіть не підозрювала, що в дитини пухлина, яка вже тоді була надто великих розмірів і перекривала йому дихальні шляхи. Після двох тижнів досліджень в Івано-Франківській ОДКЛ, детальних аналізів в Києві та комп’ютерної томографії поставили остаточний діагноз – лімфома ІІІ стадії, яку можна вилікувати тільки хіміотерапією. Віталік був у дуже тяжкому стані. Через хворобу він перестав ходити, їсти, став дуже нервовим. Великі розміри пухлини ускладнювали процес лікування. Та лікарі «Охматдиту» зробили все можливе аби стан хлопчика стабілізувався.

детальніше

Довганич Андрій

2013 10 15 Переглядів: 4968


Андрію зараз 16 років. Він тільки-но почав відчувати смак справжнього життя, як раптом його зупинила недуга. У хлопця В-великоклітинна лімфома середостіння. Після почутого діагнозу він наче змінився, ніби перестав жити, а тільки існує. Сім’я багатодітна, там троє дітей і Андрій – наймолодший син. До того він ріс звичайним хлопчиком. Від маленького проблем по стану здоров’я не було. Та влітку він почав скаржитися на біль у грудях. У серпні хлопець з мамою звернувся на консультацію у районну дитячу лікарню. Звідти направили в обласну. У Києві пройшли обстеження і підтвердили всю складність хвороби.

детальніше

Назар Ковальський

2013 03 25 Переглядів: 6171


Щороку у серпні сім’я Ковальських святкує день народження свого сина Назарчика. Здоровий хлопчик, зростав так, як усі діти: відвідував дитячий садок, пішов до школи. У Назара хороші успіхи в навчанні, він – переможець шкільних олімпіад з української мови, математики, природознавства. Брав участь у міських олімпіадах, де займав призові місця. Любить спорт, особливо шахи, йому дуже подобаються походи на річку, у ліс, гори. Його люблять і поважають друзі й однокласники, цінують вчителі і ставлять його у приклад іншим. Та в січні 2013 року в цю родину несподівано прийшла біда. Їхньому синочку поставили діагноз під страшною назвою – лімфома Беркитта.

детальніше

 1 2 > 
сторінка 1 з 2 сторінок