Наші проекти

Солодкі сни для маленьких мрійників (РЕАЛІЗОВАНО)

2015 05 18 Переглядів: 1279


Мабуть, нікого не залишать байдужим милі оченятка та привітні посмішки маленьких мрійників, які проживають у Залучанському дитячому будинку-інтернаті. Від цих діток відмовилися рідні батьки, у них немає близьких друзів та родичів. Більшість з них веде лежачий спосіб життя. Ліжечко, подушечка і ковдра – найкращі друзі, які 24 години на добу та 7 днів на тиждень перебувають поряд і зігрівають нерухоме дитяче тільце.

 

Сьогодні ми хочемо зробити вам невеличкий екскурс коридорами Залучанського дитячого будинку. На превеликий жаль, цей заклад не можна назвати колискою дитинства, хоча тут і проживають та виховуються діти. Сірі та темні коридори, дитячий плач та стогін – це звичні речі, з якими зустрічаються волонтери та працівники закладу, але окрым цього тут живе дитяча мрія, надія та любов. Нерідко діти радіють гостям, подарункам та іншим дрібним речам, на які ми часто і не звертаємо особливої уваги. Ці діти вміють жити та цінувати життя.

 

Відкриємо вам невеличку таємницю, нещодавно команда БФ «Ти-Ангел» задумала здійснити одне із найзаповітніших дитячих бажань – прокидатися в доброму настрої. Щоб здійснити дитячу мрію, потрібно зовсім мало – нова, кольорова та яскрава постільна білизна, яка стане початком захопливої пригоди під назвою "новий день". Як це нам вдасться? Звичайно – тільки завдяки вашій підтримці! Адже саме від вашої допомоги залежить щасливе пробудження 135-ти вихованців цього закладу.

 

В Залучанському дитячому будинку-інтернаті проживають як діти до 18 років, так і повнолітні. Всі вони – інваліди з розумовими та фізичними вадами. Більшість із них сироти чи позбавлені батьківського піклування. У закладі їх доглядають цілодобово: надають реабілітаційні послуги та лікування. Дітки дуже слухняні і з повагою ставляться до працівників закладу, адже щоденно відчувають їхню любов та підтримку.

 

Ми з великою надією в душі просимо вас не залишатись осторонь такої вкрай важливої справи. Допоможемо дітям прокидатися у гарному настрої та бачити тільки кольорові сни!

 
 
Потрібно зібрати - 35 000 грн.