Наші проекти

Хворим сиріткам потрібна реабілітація (РЕАЛІЗОВАНО)

2016 02 07 Переглядів: 1245


Насолоджуватись кожним рухом свого тіла, відчувати, як напружуються ноги у туриста, що підіймається на нову вершину, як плавно рухаються руки у музиканта, як впевнено крокує по дорозі паломник... Чи задумувались ви коли-небудь над цим? Мабуть, ні. Про таку можливість мріють тільки ті, хто не може відчути цього особисто. Зокрема, люди, хворі на ДЦП. Тому БФ "Ти-Ангел" звертається від імені всіх сиріт з ДЦП і батьків, чиї діти, з таким же діагнозом у майбутньому проходитимуть лікувальні процедури в Долинському дитбудинку "Теплий дім".

 

Наша мета – відкрити кабінет для проведення гідропроцедур. Для цього потрібно придбати ванну-джакузі, а вартість такого обладнання складає 39 405 грн. Вже досить тривалий час в Долинському дитячому будинку "Теплий дім" працює група, що спеціалізується на роботі з дітьми, хворими на ДЦП. Сам по собі церебральний параліч не прогресує, тобто з’являється з самого народження дитини та існує впродовж усього життя. Рухові порушення зазвичай представлені слабкістю у певній групі м’язів, через що порушена хода, рух руками або, наприклад, закидається шия. Варто наголосити, що ДЦП необхідно лікувати у момент формування патології. Одним із найважливіших методів є фізична реабілітація.

 

У районному центрі це, можна сказати, єдиний заклад, де діти з таким діагнозом мають змогу проходити реабілітацю, тому адміністрація дитячого будинку має намір відкрити групу не тільки для дітей-сиріт, але і для тих, хто безпосередньо знаходиться під опікою батьків. Отож для підвищення ефективності лікування необхідна ванна-джакузі, вартість якої є надзвичайно великою як для закладу, що фінансується з бюджету.

 

Зараз важливо не втратити дорогоцінного часу, бо якісне, професійне та постійне лікування зможуть звести негативні наслідки хвороби до мінімуму. Звісно, ми не маємо змоги вилікувати цю хворобу, та боротися з нею все ж у наших силах. Тому нам необхідна Ваша допомога для придбання ванни-джакузі, яка не тільки принесе багато задоволення малечі з порушення рухового апарату, але і допоможе впевнено крокувати до своєї мрії – твердо стати на ноги, зробити перші впевнені кроки та викликати позитивні емоції на обличчі у своїх вихователів, опікунів чи батьків.

 

 

 

Потрібно зібрати - 28 000 грн.

 
 
 
 
 
Партнер проекту