Новини

Звітуємося за жовтень

2017 11 03 Переглядів: 93


 
Час незупинний, як і наша допомога дітям. БФ «Ти-Ангел» традиційно піклується про своїх підопічних, щоб вони почувалися не лише здоровими, а й щасливими. Цього разу на наш рахунок надійшло 80 438,33 грн. Витратили - 124 632,49 грн. 
 
Велика сума у нас пішла на придбання лабораторного аналізатора електролітів для Долинської дитячої лікарні. Це була вкрай важлива покупка, адже маленькі пацієнти лікарні змушені були їхати здавати аналізи до Івано-Франківська. За аналізатор ми заплатили 79 750,00 грн., що на 15 250,00 грн. є нижче за ринкову ціну. Цього місяця БФ "Ти-Ангел" планує закупити та передати у цю ж лікарню 50 комплектів яскравої постільної білизни, яка замінить зношену та пожовтілу від часу дитячу постельку.
 
Також у жовтні Фонд придбав медикаментів для дітлахів на суму 44 851,99 грн.
 
 
Нагадуємо, що для власних цілей Фонд не витрачає жодної благодійної копійки. Ми не отримуємо зарплати з благодійних пожертв, що надходять на рахунок БФ "Ти-Ангел". Працюємо виключно у волонтерських цілях, у той час, як закон про благодійну діяльність дозволяє отримувати цілих 20% на власні потреби! Відчуйте різницю! Ми цього не робимо, бо найцінніша винагорода за нашу роботу – посмішки дітей!