Новини

Звітуємося за травень

2017 06 02 Переглядів: 291


 
Друзі, вітаємо вас з літом! Нехай цей сонячний період подарує вам море радості та теплих митей життя! Але наш пост – не про відпустку, а про роботу. Точніше ту роботу, яку наші волонтери виконали упродовж травня. Отже, минулого місяця на рахунок БФ «Ти-Ангел» надійшло 90 490,75 грн. Ці гроші ми витратили на лікування онкохворих дітей – 25 669,64 грн. А також придбали дві путівки до Клініки відновного лікування для діток, хворих на ДЦП за 18 445,00 грн. У сумі вся травнева діяльність нам коштувала 44 143,64 грн..
 
Ми щиро дякуємо за допомогу у реалізації дитячих мрій. Бо саме з вашої руки ми можемо написати щасливі інформації про те, що дітлахи одужують.
 
 
Нагадуємо, що для власних цілей Фонд не витрачає жодної благодійної копійки. Ми не отримуємо зарплати з благодійних пожертв, що надходять на рахунок БФ "Ти-Ангел". Працюємо виключно у волонтерських цілях, у той час, як закон про благодійну діяльність дозволяє отримувати цілих 20% на власні потреби! Відчуйте різницю! Ми цього не робимо, бо найцінніша винагорода за нашу роботу – посмішки дітей!