Новини

Звітуємося за серпень

2017 09 04 Переглядів: 219


 
Ну що ж, дузі, прийшла осінь. Багато наших підопічних теж пішли до школи. Для цього, у серпні, ми робили все, що в наших силах, аби шкільний рік був цікавим та результативним. Тож, звітуємось за серпень.
 
Наш Фонд отримав минулого місяця на свій рахунок 109 322,20 грн. На все необхідне у серпні ми витратили 45 776,34 грн. Спочатку повідомляємо, що без підтримки не залишились онкохворі діти – на їхнє лікування БФ «Ти-Ангел» придбав медпрепаратів на суму 29 683,84 грн. Так само ми оплатили лікувальну путівку у Міжнародну клініку відновного лікування для Романів Юлії – 9 765,00 грн. А ще розпочали ремонтні роботи в обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей – у сенсорній кімнаті тепер є натяжна стеля, яка дозволить дітям ще більше поринути у світ відчуттів. Це нам обійшлося у 6 300,00 грн. 
 
 
Нагадуємо, що для власних цілей Фонд не витрачає жодної благодійної копійки. Ми не отримуємо зарплати з благодійних пожертв, що надходять на рахунок БФ "Ти-Ангел". Працюємо виключно у волонтерських цілях, у той час, як закон про благодійну діяльність дозволяє отримувати цілих 20% на власні потреби! Відчуйте різницю! Ми цього не робимо, бо найцінніша винагорода за нашу роботу – посмішки дітей!