Новини

Звітуємося за квітень

2018 05 06 Переглядів: 239


 
Ми дякуємо за щедрий на пожертви квітень. Минулого місяця на рахунок БФ «Ти-Ангел» надійшло 82 417,10 грн. Зокрема, суттєвою стала допомога у реалізації наших проектів «Данилу потрібна підтримка. 2» та «Ігрова зона для діток-інвалідів».
 
У квітні ми витратили - 17 989,66 грн. За ці гроші придбали медикаменти для лікування Федорів Юлії, загальною вартістю 8 206,85 грн. Нагадаємо, у неї хронічний гепатит В. Крім того, на суму 9 759,81 грн оплатили ліки для Павлишина Данила, у якого хвороба Крона. Необхідні кошти на його  лікування вже зібрані. Тож ще раз дякуємо за небайдужість і підтримку наших підопічних.
 
 
Нагадуємо, що для власних цілей Фонд не витрачає жодної благодійної копійки. Ми не отримуємо зарплати з благодійних пожертв, що надходять на рахунок БФ "Ти-Ангел". Працюємо виключно у волонтерських цілях, у той час, як закон про благодійну діяльність дозволяє отримувати цілих 20% на власні потреби! Відчуйте різницю! Ми цього не робимо, бо найцінніша винагорода за нашу роботу – посмішки дітей!