Новини

За два дні концерту відвідувачі пожертвували майже 3 тис. гривень (ВІДЕО)

2017 08 09 Переглядів: 90


 
Наші концерти камерної музики уже відбулися. Цими вихідними у Коломиї та Івано-Франківську тішили своєю творчістю наші успішні краяни – Тетяна Луцик, Андрій Уграк та Станіслава Родіна. Вони, спеціально для підопічних БФ «Ти-Ангел», організували два концерти, на яких збирались благодійні пожертви. Так ось, за два концерти камерної музики відвідувачі пожертвували 2 970,30 грн. Ми щиро дякуємо за підтримку нашої діяльності і запевняємо, що усі ці гроші будуть спрямовані виключно на потреби дітлахів. 
 
Звичайно, не можемо не подякувати нашим талановитим друзям-артистам, які, окрім популяризації своєї творчості, пропагують ще й такі благородні цілі – благодійність, це щось більше, аніж просто віддавати частинку грошей іншим на добро.
 
 

 

Довідка.
 
Тетяна Луцик початкову музичну освіту здобула у ДМШ №2 та ДМШ №1 в класі викладача Дарії Кулиняк. В 2006-2008 роках навчалась у Харківській середній спеціалізованій музичній школі-інтернат. В 2012 році закінчила ЛССМШІ ім. С. Крушельницької. З 2012 р. до 2017 р. навчалась у Загребській музичній академії, а також останній рік навчання провела як студент за обміном у Консерваторії в Амстердамі. В даний момент Тетяна є зарахована до Університету музики і виконавського мистецтва, м. Ґрац (Автрія). Тетяна є лауреатом більше двадцяти міжнародних та національних конкурсів як соліст та у складі камерних ансамблів, а також була учасником концертів та фестивалів у багатьох країнах Європи, зокрема в Польщі, Німеччині, Франції, Нідерландах, Італії, Австрії, Хорватії, Словенії, Угорщині, Молдові, Бельгії, Ліхтенштейні та Швийцарії. З жовтня 2016 року Тетяна Луцик є незмінним учасником камерного ансамблю “Ensemble Esperanza”, який активно концертує і випустив свій перший CD під назвою “Nordic Suites”.
 
Андрій Уграк свої перші музичні кроки зробив в ДМШ №3 м. Івано-Франківська в класі викладача Кузишин Н.Т. В 2011 р. закінчив ЛССМШІ ім. С. Крушельницької, того ж року дебютував як соліст в Львівській філармонії з Концертом для скрипки №5 А. В'єтана. 2011-2013 р.р. навчався в ЛНМА ім. М. Лисенка. З 2013 року - студент Університету музики і виконавського мистецтва, м. Грац (Австрія). Андрій Уграк є багаторазовим лауреатом і учасником міжнародних та національних конкурсів і фестивалів в багатьох країнах Європи, зокрема в Австрії, Німеччині, Франції, Бельгії, Боснії і Герцоговині, Італії, Польщі, Словенії та Швейцарії. З 2015 р. активно концертує в складі Oberton String Oktett. Андрій є співзасновником і незмінним учасником фортепіанного тріо “SoloWay”, з яким проводить активну концертну і конкурсну діяльність
 
Станіслава Родіна навчалася у Івано-Франківському музичному училищі з класу фортепіано (клас викладача Купновицької О.Г.). У 2001 році закінчила навчання на Музичному факультеті ПНУ за спеціалізацією “фортепіано, виконавство”, Магістр музики. З 2001 р. – викладач фортепіано Коломийської ДМШ №2 ім. Г. Грабець. Активний учасник шкільних і міських концертів з камерним ансамблем викладачів школи, з вокальним квартетом “Акорд”, з чоловічою хоровою капелою “Жайвір”. Автор ідеї та організатор шкільних музичних вечорів української класичної музики “Український формат”, активний учасник мистецького проекту “Гармонія всесвіту”, присвяченого життю і творчості Й. С. Баха, Й. Гайдна, В. А. Моцарта, Ф. Шопена, Р. Шумана, Ф. Ліста.