Новини

Вікторія Пеца-Довбуш продовжує лікування

2020 01 08 Переглядів: 152


 
Вікторія Пеца-Довбуш вітає усіх з новорічно-різдвяними святами. Дівчинка збирається провідати родину, поїхати на свята до своїх дідуся з бабусею — у село Тюдів Косівського району. Апетит і сон має чудовий, а це означає, що свята пройдуть для неї гарно.
 
От тільки з диханням дитина має проблеми. Таке враження, наче задихається. Це триває з того часу, відколи захворіла на пневмонію і опинилася в лікарні. 
 
"Її дихання стало набагато гірше. Я дуже переживаю за дитину. Здається, що впродовж кількох секунд задихається, а потім наче нормалізується"каже Віра, мама Вікторії.
 
Але маємо від Вікторії й приємні новини. Департамент соцполітики посприяв у придбанні такого необхідного для дитини обладнання, як вертикалізатора, стола-парти та ортопедичної подушки. Це обладнання значно покращить дитячі будні. Обіцяють, що воно прийде до кінця лютого.
 
 
Нагадаємо, що Вікторія 13 років бореться з важкою недугою. Вона народилася з перинатальним ураженням центральної нервової системи, тяжкого ступеня, з набряком головного мозку під час стимульованих пологів – і це все сталося через фатальну помилку лікаря. Лікування у Трускавці дає видимі результати – м’язевий тонус значно знизився, покращилось кровопостачання. Курси реабілітації слід обов’язково продовжувати знову і знову.