Новини

Вікторія Пеца-Довбуш повернулася із лікування

2020 07 16 Переглядів: 151


 
Вікторія Пеца-Довбуш повернулася із дванадцятиденної реабілітації, яку проходила в одній із клінік Трускавця. Саме тут дівчинка почуває себе дуже комфортно, результати лікування є блискучими. Вже на другий день реабілітації у Вікторії сильно розслабилися стопи, вони стали теплішими, що свідчить про покращення кровопостачання. Відновився нормальний сон, апетит, а температура тіла усі дні лікування була в межах норми. Рідних дуже тішила відсутність приступів, що буває вкрай рідко. 
 
 
"Я надзвичайно щаслива, що нарешті ми з Вікторією дочекалися такої бажаної для нас поїздки. Ви навіть не можете собі уявити наскільки ми вдячні Вашому фонду. У Трускавці моя донечка почуває себе дуже комфортно, адже це її світ. Тут немає болю, приступів, замкнутого простору. Вікторія легко дихає, міцно спить, багато посміхається та почуває себе дуже добре. Ми задоволені пройденим курсом. Для мене та Вікторійки це велике полегшення, адже спастика в ручках та ніжках помітно знизилися. Це найбільша радість для нас обох" - зі сльозами радості на очах ділиться своїми новинами мама дівчинки пані Віра
 
Вдома Вікторії необхідно чітко дотримуватися рекомендацій та настанов лікаря - робити інгаляції, регулярно приймати ліки для кращого кровопостачання в мозок, медикаментозно підтримувати печінку. 
 
Нагадаємо, що Вікторія 13 років бореться з важкою недугою. Вона народилася з перинатальним ураженням центральної нервової системи, тяжкого ступеня, з набряком головного мозку під час стимульованих пологів – і це все сталося через фатальну помилку лікаря. Лікування у Трускавці дає видимі результати – м’язевий тонус значно знизився, покращилось кровопостачання. Курси реабілітації слід обов’язково продовжувати знову і знову.