Новини

Вікторія Пеца-Довбуш пройде лікування у Трускавці

2019 05 14 Переглядів: 120


 
10 червня Вікторія Пеца-Довбуш поїде до Реабілітаційної клініки Козявкіна у Трускавці. Вартість 12-денного курсу лікування 11 646 гривень. За рік дівчинка повинна пройти чотири таких реабілітації. 
 
Попри це Вікторійці додатково слід робити масажі для зниження м’язевого тонусу. Кожних три місяці – по 7 масажів. Результати є – дівчинка стає більш рухливою, ніжки стають активнішими. Крім того, дитина має проходити ще ряд супутніх лікувальних процедур, які є дороговартісними. Нагадаємо, Вікторія вже 12 років має спастичну тетраплегію, ДЦП.
 
Недавно дівчинка була в улюблених дідуся і бабусі у селі Тюдів. Там вона відчуває себе добре, свіже повітря іде їй на користь – не плаче, покращується апетит. А ще в Івано-Франківську вона була у стоматолога – три зубки вирвано, два запломбовано. Причому, дитина не плакала. 
 
Зараз мама готує дівчинку до поїздки у Трускавець. Лікування у Клініці Козявкіна не раз показувало приголомшливі результати і в інших діток, якими опікується «Ти-Ангел». Тож, доцільність лікування у Трускавці є. Лише просимо фінансової підтримки.