Новини

Вікторія Пеца-Довбуш мала запалення легень

2019 10 28 Переглядів: 288


 
Для Вікторії місяць видався досить важким. Дівчинка мала двобічну пневмонію. Спочатку почала сильно задихатися, пальчики на руках синіли. Мама терміново викликала швидку допомогу – дитина була в реанімації. Лікарі констатували діагноз – двобічна пневмонія. 
 
Через два тижні лікування Вікторії полегшало. За рекомендаціями лікарів для дитини придбали нове медичне обладнання – медичний відсмоктувач. Це електронний апарат для видалення слини шляхом вакуумної аспірації. Також купили корсет для вирівнювання спини і матрац для профілактики пролежнів. Крім того, дівчинці збільшили дозу лікування препаратом «Депакін». Він допомагає у боротьбі з епілепсією. 
 
Вікторія Пеца-Довбуш готується до чергового курсу реабілітації у Трускавці, який призначений на листопад. Так як дівчинка почуває себе добре, переривати лікування немає необхідності.
 
 
Нагадаємо, що Вікторія 12 років бореться з важкою недугою. Вона народилася з перинатальним ураженням центральної нервової системи, тяжкого ступеня, з набряком головного мозку під час стимульованих пологів – і це все сталося через фатальну помилку лікаря. Лікування у Трускавці дає видимі результати – м’язевий тонус значно знизився, покращилось кровопостачання. Курси реабілітації слід обов’язково продовжувати знову і знову.