Новини

Відбулась офіційна презентація книги-розмальовки «Господарство бабусі Ганнусі»

2019 01 28 Переглядів: 216


 
27 січня відбулась офіційна презентація книги-розмальовки «Господарство бабусі Ганнусі». Ідейником та автором книжки є волонтерка благодійного фонду «Ти-Ангел», арт-терапевт Марічка Пазинюк. Книжка є унікальною, бо малюнки нетипові, а створені в особливому стилі, у якому працює Марічка. 
 
«Книжка створена для діток, які перебувають у складних життєвих обставинах. Я часто працюю з такими дітлахами і розумію, що їм потрібна особлива увага і підтримка. Ці малюнки допоможуть поринути малечі у світ дитинства, згадати, як було у бабусі в селі, порозмальовувати свійських тварин та повідгадувати загадки. Впевнена, що книжечка подарує діткам чудовий настрій і натхнення», - розповідає авторка книжки Марічка Пазинюк
 
 
Під час презентації діти спробували розмалювати книжку. Процес виявився досить цікавим, бо розмальовка нелегка, але дуже захоплююча. «Дуже крута книжка. Тут багато яскравих кольорів. Тут багато чітких ліній. Треба бути дуже уважним, щоб все зробити правильно. Хоча є зразок і приступати до малювання зовсім не страшно», - кажуть присутні діти.
 
Презентація книги «Господарство бабусі Ганнусі» відбулась у галереї «Арт на мур». Модерувала захід завідувачка краєзнавчим відділом МЦБС Ганна Паркулаб. Підтримати Марічку прийшло дуже багато людей, у тому числі духовний наставник авторки отець Михайло Віхоть парафії Зіслання Святого Духа. Також на подію завітав міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. Він не лише привітав Марічку із виходом збірки, а й приніс діткам, якими опікується БФ «Ти-Ангел», солодкі подарунки. 
 
 
«Тішусь, що в нас така гарна література для дітей, яка несе добро та радість. Впевнений, що така книжка пригодиться кожній родині", – сказав Руслан Марцінків.
 
Яскравою ноткою заходу став виступ юної вокалістки Наталії Фурченко. Також діти авторки загадок Наталії Микуляк читали вірші. Наприкінці презентації Маічка Пазинюк подякувала своїй матусі за талант та подарувала їй квіти. 
 
Тираж розмальовки «Господарство бабусі Ганнусі» 1 000 екземплярів. Ці книжечки отримають всі діти, якими опікується «Ти-Ангел», бо розмальовка створена спеціально для них.