Новини

У США з успіхом пройшов благодійний концерт на підтримку БФ «Ти-Ангел» (Відео)

2019 05 30 Переглядів: 731


 
Понад 200 глядачів та майже 100 тисяч гривень благодійних внесків – таким видався концерт, який організували представники БФ «Ти-Ангел» у Нью-Йорку, США. 
 
Захід відбувся дуже успішно, виступали Заслужена артистка України Ірина Лончина, шкільний танцювальний ансамбль «Синевир», під керівництвом Григорія Момота і музичний гурт «Родина». Також були представлені пісні-молитви поетеси Наталі Богуслави, пісні школярки Соломії Лобач та лірика від Романа Марчука. Розігрували лотерею, яку організувала активістка Ірина Макарова. Жінки з Марійськоі дружини забезпечили охочих кавою та солодким. А вступне слово-молитву провадив священик УГКЦ о. Роман Малярчук. 
 
 
 
 
«Дивлячись на сьогоднішню реальність існування дитячих будинків, з жахом стискається серце. Ми чуттєво сприймаємо цю дитячу трагедію всім єством і щосили намагаємось допомогти», - говорить представник БФ «Ти-Ангел» у США Іван Онищук.
 
 
Під час благодійного концерту вдалося зібрати 3,743 тисячі доларів. Усі кошти підуть на будівництво «Дому Ангела» - центру, у якому проводитимуть своє дозвілля діти, що виховуються у соціальних закладах.
 
БФ «Ти-Ангел» дякує всім, хто долучився до проведення концерту.
 
«Друзі, ви – неймовірні. З кожним днем я все більше переконуюсь, наскільки великими є ваші серця! Щиро дякую за підтримку. Ми неодмінно збудуємо «Дім Ангела», вірю, що проект реалізується найближчим часом», - підсумував директор БФ «Ти-Ангел» Віталій Сабан.