Новини

У дитячому таборі “Янголятко” відпочило 25 дітей-сиріт з Івано-Франківщини

2019 06 29 Переглядів: 224


 
Цьогоріч дитячий табір "Янголятко" прийняв на відпочинок 25 дітей-сиріт з Івано-Франківщини. Діти проживали у приватній садибі "Дарваїв кут", що розташована у мальовничому куточку села Старий Мізунь неподалік cмт Вигода. 
 
Кожний день відпочинку був насиченим цікавими та пізнавальними екскурсіями, походами у гори, іграми, різноманітними розвагами та корисною і калорійною їжею, яка складалася із меню бойківської кухні.
 
"Я дуже мріяла поїхати у дитячий табір "Янголятко". Раніше мені не приходилося відпочивати у дитячих таборах, я трішки хвилювалася, думала як проходитиме відпочинок. У "Янголятку" було дуже весело, найбільше мені сподобалося на фермі де живуть вівці" - ділиться своїми враженнями дев’ятирічна Соломія з Міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей.
 
 
 
Разом із дітьми ми відвідали всесвітньо відомі монастирі, які розташовані у селі Гошів, побували на Скалах Довбуша. Мали нагоду провести цілий день у мальовничому селі Вишків, піднятися на висоту 931 м над рівнем моря та милуватися панорамною красою природи Вишківського перевалу. Цікавим та пізнавальним був візит до Центру спадщини Вигодської вузькоколійки. Найбільш сподобалося дітям на фермах - овечій та екофермі "Вікінги Карпат". Теплі вечори діти проводили на цікавих дискотеках у наших друзів з ЛОК "Дружба".
 
 
"У дітей залишилось море позитивних емоцій і вражень. Табір зблизив їх, виховав у дітей любов до навколишнього середовища, повагу один до одного. Діти побачили багато нового, відвідали цікаві місця Прикарпаття, і продовжують ділитися своїми враженнями про те, що Україна прекрасна країна. Діти залишились дуже задоволеними. Дякуємо "Янголятку" за чудово проведений час" - підсумувала відпочинок у Карпатах вихователь Ольга Тищенко.
 
Тиждень відпочинку промайнув дуже швидко, і це нас засмутило, адже за цей короткий проміжок часу ми всі дуже здружилися і стали однією великою сім’єю. Прощалися, обіймалися і пообіцяли дітям, що наступне літо ми проведемо разом у нашому "Домі Ангела". Кажуть, що мрії збуваються, особливо коли вони побудовані на любові, доброті та милосерді!